„Při péči o starou matku ztratila jsem manžela, vztah s dětmi, přišla jsem o práce a není jasné, jak dál žít“

Můj manžel nevydržel skutečnost, že jsem si vzala matku domů a rozhodla jsem se, že se o ni postarám. Nikdo jiný to neudělá. Kam dát starou matku, která je nemocná.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Muž byl zpočátku trpělivý. Bylo však jasné, že se mu to nelíbilo. Začal přicházet domů později a zdržoval se v práci. Pak jsem si všimla, že neustále s někým komunikuje na sociálních sítích. Později jsem se dozvěděla, že to byla jiná žena.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Všechno to začalo obvyklou komunikací, stížnostmi na mě, že jsem do bytu přivedla starou matku. Žena poslouchala mého manžela, byla vedle, když potřeboval promluvit si otevřeně. A nakonec k ní po další hádce odešel. Navíc požádal o rozvod.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Děti se také rozhodly žít na kolejích. Doma se necítili dobře, jak mi objasnil můj syn. Nechtějí se dívat na babičku, která je nemocná.

A tak jsem zůstala sám. Přišla jsem o rodinu. Nevím ale co mám teď dělat. Z toho vyplývá, že když jsem se rozhodla zachránit matku, zničila jsem svou vlastní rodinu. Je těžké si to uvědomit.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Dokonce jsem dostala vyhozenou, protože prý jsem neustále měla takovou smutnou tvář, že to vypadalo, jako by někdo zemřel.V takové situaci nikdy nemáte jistotu, že děláte vše správně.

ČTĚTE TAKÉ: SNADNÝ ZPŮSOB JAK VRÁTIT BÍLÝM VĚCEM JEJÍCH PŮVODNÍ BARVU

PSALI JSME: AFROAMERIČANKA PORODILA DÍTĚ S BÍLOU PLETÍ: JAK VYPADAJÍ MIMINKA NEOBVYKLÉHO MEZIRASOVÉHO PÁRU

Share