Moji příbuzní se mnou přestali komunikovat, protože nepomáhám sestře splácet úvěr

Já jsem rozvedená již 6 let. Donedávna žila sama se svou sedmiletou dcerou v pronajatém bytě. Sama jsem se tak rozhodla, protože jsem nechtěla přidávat problémy své matce a babičce. Moje mzda stačí na moje potřeby a potřeby dcerky. A také jsem pro sebe našla dobrou práci na částečný úvazek a točím video na zakázku. A manžel pravidelně platí výživné.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Za nějakou dobu se mi podařilo ušetřit částku nezbytnou k nákupu vlastní garsonky. Byt však není velký, má pouze 23 metrů čtverečních. Hned po rozvodu s manželem jsem neměla dostatek peněz. Od mé rodiny a přátel nebyla žádná podpora, všichni mě jen odsoudili za zničení mé rodiny. A to je poté, co mě můj manžel zradil s moji kamarádkou.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ze strany tety byly slyšet jen výčitky. Řekla mé matce, že jsem smolařka, a jako příklad použila svou vlastní dceru, která je vdaná, má dítě, vlastní domov a auto. Samozřejmě jsem byla uražena. Ale nemohla jsem s ní přestat komunikovat, protože jsme se často viděli v bytě matky a babičky, která nedávno zemřela. Naše poslední setkání si ale budu pamatovat po zbytek svého života.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jednou teta přestala chválit celou rodinu. Přiznala, že v tuto chvíli jejich rodina prožívá těžká období. Kromě hypotéky měli úvěr na auto a úvěr na rekonstrukci bytu.
Potom jsem zjistila, že část peněz jim dala jejich babička. Váleční veteráni mají dobrý důchod. Po smrti babičky a padly všechny platby na bedra manžela tety.

Vyjádřila jsem soucit tetě. Ale to, co jsem slyšela, mě šokovalo. Teta mě požádala o pomoc. Abych byla upřímná, nechápala jsem, co pro ně mohu udělat. Jsem samoživitelka, žiji v garsonce. Ta mi navrhla, abych prodala svoji nemovitost a přestěhovala se k matce. A až jim všechno vyjde, vrátí mi všechny peníze s úroky.

Ženy/Zdroj: topfakty.com

Byl jsem šokovaná. Jak ona vůbec k takové myšlence přišla? Když se jim dařilo, pojmenovali mě za neúspěšnou a nyní žádají o pomoc na úkor sebe. Proč bych měla prodávat svůj byt?

Bez váhání jsem tetě její žádost odmítla. Reakce mé matky mě překvapila. Řekla, že jsem sobecká. Od té doby byla moje komunikace s příbuznými k ničemu. Jsem si jistá, že mám pravdu, i když se cítím po hádce špatně.

ČTĚTE TAKÉ: PÁR SI KOUPIL STARÝ DŮM, ABY HO KOMPLETNĚ PŘEDĚLAL. PO CHVÍLI BYLI MAJITELÉ NUCENI OPRAVU ZASTAVIT: ZA ZDÍ OBJEVILI PODIVNÝ TUNEL

PSALI JSME: LHÁŘI PODLE HOROSKOPU: KTERÁ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU RÁDA ZALŽOU, A PRO KTERÁ JE LEŽ TABU

Share