Pavlína Pořízková se zaregistrovala na seznamkách: „Randění v padesáti je úplně něco jiného než randění v mladém věku“

Americká supermodelka českého původu Pavlína Pořízková prozradila, že se zaregistrovala na seznamkách. Podle ní chodit na rande v 56 letech a poznávat nové muže už není tak snadné. Pokud však má někdo touhu, může ji pozvat na kávu nebo do restaurace. Píše o tom portál eXtra.cz.

Na svém Instagramu Pavlína Pořízková řekla o tom více. Začala tím, že mnohé její fanoušky překvapilo, že se slavná modelka zaregistrovala na seznamce.

Radili jí, že nepotřebuje přítele, ale potřebuje něco dělat, jako koupit si kočku nebo jít s někým na nějakou párty. Podle všeho ale měla jiný názor.

Na svých sociálních sítích čas od času píše o problémech žen jejího věku. Tak například podle ní chodit na rande v 56 letech je úplně něco jiného, než když byla mnohem mladší.

„Randění v padesáti, i když jste atraktivní, je úplně něco jiného než randění v mladém věku,“ napsala Pavlína Pořízková.

Podle ní, pokud dříve mužů, se kterými bylo možné se seznámit, bylo mnoho, nyní se je stalo mnohem méně. Kromě toho její vrstevníci, kteří byli po dlouhou dobu sami, měli k tomu určité vážné důvody.

Uvedla také, že muži nad 50 let si chtějí najít ženu o 10 až 20 let mladší než oni sami. Ale také ženy si chtějí najít staršího muže, nejčastěji hledají padesátníky.

Řekla také, že je zaregistrována na seznamkách jako Hinge a Raya. Podle ní píše tam mnoho mužů, kteří jsou mladší než ona. Dokonce jí několikrát zablokovali účet, protože si lidé mysleli, že tento účet vytvořili podvodníci, ale ne ona sama.

Prozradila, že dokonce několikrát chodila na rande a vše proběhlo dost dobře.

Až do roku 2017 byla Pavlína Pořízková provdána za amerického zpěváka, skladatele a producenta Rica Ocaska. Vzali se už v roce 1989, tedy žili v manželství 28 let. Její bývalý manžel zemřel v roce 2019 a modelka byla velmi překvapená, že ji ve své závěti nezmínil.

PSALI JSME: “BYL TO OPRAVDOVÝ A LÁSKYPLNÝ VZTAH”: ZNÁMÁ MODERÁTORKA NIKOLA ČECHOVÁ PROMLUVILA O SVÉM UTAJENÉM ROZCHODU

PŘIPOMÍNÁME: NELA BOUDOVÁ UŽ NENÍ SAMA, MÁ PARTNERA: „NELA SAMA ŘÍKALA, ŽE JEŠTĚ NIC TAK SILNÉHO NEPROŽILA,“ UVEDL ZDROJ

Share