“Byl to opravdový a láskyplný vztah”: Známá moderátorka Nikola Čechová promluvila o svém utajeném rozchodu

Známá moderátorka Nikola Čechová měla velmi stabilní vztah, ve kterém panovala jen láska a podpora. Dnes ale prozradila, že se svým partnerem Jakubem Mahdalem rozešla, a rozchod od veřejnosti na nějakou dobu tajila.

Nikola Čechová se svým expartnerem/Zdroj: instagram.com

Se svým partnerem byla až čtyři roky, ale bohužel na svém Instagramu svým fanouškům napsala, že už s Jakubem nejsou spolu. “Byl to opravdový a láskyplný vztah,” napsala moderátorka.

Se svým partnerem se nerozešla v hádce, ale podle jejich slov, rozchod proběhl klidně. I v dnešní době bývali partneři komunikuji a respektuji jeden druhého. Vztah podle Nikoly prostě nevyšel, kvůli čemuž partneři přijali rozhodnuti se rozloučit.

O rozchodu na svém Instagramu napsal i Jakub, který svým fanouškům sdílel, že zůstávají s Nikolou kamarády, ale pokračují každý svou cestou.

Nikola Čechová se svým expartnerem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: JAK PROBĚHNE PRVNÍ DEN PETRA SUCHONĚ NA PRIMĚ: MODERÁTOR PROZRADIL, KDO BUDE PRVNÍM HOSTEM V JEHO NOVÉM POŘADU

PŘIPOMINAME: MODERÁTORKA IVETA VÍTOVÁ SKONČILA NA POHOTOVOSTI A PROMLUVILA, CO SE STALO: „MUSÍM DENNĚ JEZDIT NA PŘEVAZY“

Share