Narodili se v jeden den, žili spolu 75 let a odešli do nebe s rozdílem v jeden den: úžasný milostný příběh

Les a Helen se narodili ve stejný den před Silvestrem v roce 1918. Seznámili se ve škole a v 18 letech se stali nerozlučným párem.

Les a Helen Brownové/ Zdroj: kenguru.plus

A pak najednou existuje analogie s příběhem Romea a Julie – Lisini rodiče nepodporovali vztah dětí a rozhodně odmítli mluvit o svatbě.

Les Brown pocházel z bohaté ortodoxní rodiny, zatímco Helen byla z obyčejné chudé rodiny. Samotného chlapce to však vůbec nezajímalo, protože jeho milovaná byla lepší než všechny královny.

V důsledku toho utekli z domova, udělali skromnou svatbu a začali žít spolu. Po uplynutí času bylo jasné, že tento vztah není chyba dospívajících – city Heleny a Lisy se jen prohloubili.

Les a Helen Brownové/ Zdroj: kenguru.plus

V roce 1963 se manželé přestěhovali do Long Beach, kde Brown pracoval jako fotograf, a paní Brownová získala pozici v realitní kanceláři.

Jejich syn Daniel později řekl, že rodiče vždy trávili čas spolu. Zmínil také, že jeho matka opakovaně říkala, že se bojí dokonce myslet na to, že jednoho dne její manžel zemře. Nechtěla bez něj žít.

Les a Helen Brownové/ Zdroj: kenguru.plus

A kdo mohl vědět, že přesně tohle se stane! Žili spolu 75 šťastných let a dožili se vysokého věku. Bylo jim už 94 let. A věk si bohužel vybral svou daň – Helen bojovala s rakovinou žaludku a Forest měl Parkinsonovu chorobu.

Jejích nejmladší syn řekl, že jeho matka zemřela 16. června 2013 a druhý den 17. června zemřel jeho otec. Mnoho slavných časopisů napsalo o úžasném životním příběhu celoživotní lásky.

Příběh Lis a Helen se stal skutečným potvrzením, že věčná láska existuje.

I na pozdějších fotkách tváře Lisy a Heleny zářily láskou. V jejich očích byla stejná něha, jakou byla vidět na černobílé fotografii, kde jsou mladí a plní naděje.

PSALI JSME: DVOJÍTE MIKÁDO PRO ŽENY 40+: 10 ZPŮSOBŮ, JAK ZDŮRAZNIT PŘIROZENOU KRÁSU A KOUZLO

PŘIPOMÍNÁME:ZMĚNIL SE K NEPOZNÁNÍ: JAK TEĎ ŽIJE A VYPADÁ VÍTĚZ EUROVIZE 2014 CONCHITA WURST

Share