Patricie Pagáčová prozradila, jak vyřešila otázku předraženého bydlení v Praze: šel jí vstříc i její manžel

Pro Patricii Pagáčovou zřejmě není problém, že v Česku vládnou obrovské ceny na byty, domy a pozemky. Nyní s dcerou Bibianou a svým manželem žijí v podkrovním bytě ve hlavním městě. Píše o tom web expres.cz.

Herečka se stala slavná hlavně díky roli v seriálu ulice. Nyní tvrdí, že otázka bydlení moc nezajímala, protože žije ve vícegeneračním prvorepublikové vilce. Takže ostatní mají velké problémy s koupí nového bytu či domu, ale netýká se to Pagáčové.

Patricie Pagáčová / Zdroj: youtube.com

„V domě bydlí moji prarodiče, sestra s dětmi, moje maminka,“ prozradila umělkyně s tím, že se mezi sebou ani nemusejí potkávat.

Měla kliku i s tím, že se manžel rozhodl nastěhovat do domu, ve kterém společně s manželkou žijí i její rodiči.

Patricie mu prý nabízela, že se přestěhují, ale zřejmě bydlení s tchýní partnerovi herečky vyhovuje.

Rodina bydlí v podkroví a snaží se zachovat autenticitu prvorepublikového domu. Rekonstrukce proto probíhá velmi opatrně. Vládnou zde proto světlé barvy. Doplňují vše dřevěné trámy a nábytek.

Když jde ale o zařizování bytu, stejně se musí poradit o patro níž. Maminka má kamarádku, která pracuje jako designérka. „Potřebuju někoho, kdo to celé bude mít na starosti,“ dodala Pagáčová, která do centra Prahy má velmi blízko, i když se jedná o klidnou čtvrť.

PSALI JSME: “PRO MĚ NEJLEPŠÍ ZPŮSOB FORMOVÁNÍ POSTAVY”: IVA KUBELKOVÁ PROMLUVILA, DÍKY ČEMUŽ MÁ TAK KRÁSNOU FIGURU

PŘIPOMÍNÁME: JAK TEĎ VYPADÁ MARTA KUBIŠOVÁ: ZPĚVAČKA UKÁZALA SVOU PŘIROZENOU BARVU VLASŮ

Share