Jak teď vypadá Marta Kubišová: zpěvačka ukázala svou přirozenou barvu vlasů

Marta Kubišová přišla na akci spojenou se zvířaty. Nyní je slavné zpěvačce 78 let a vypadá skvěle a byla tam dost vitální. Přestala si barvit vlasy a nechala jim jejich přirozenou již šedou barvu. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka rozhodně miluje zvířata, nějakou dobu byla dokonce moderátorkou pořadu, který pojednával o tématech opuštěných mazlíčků, kteří potřebovali nový domov.

V sobotu přišla na akci v Motole v Praze, kterou pořádala organizace Helppes. Během této akce byli předáni speciálně vycvičení psi, kteří by měli pomáhat postiženým lidem.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka ve svých 78 letech na této akci byla dost aktivní a vypadala skvěle. Promluvila také o svých vlasech, že má nyní přirozenou barvu.

„Já se vůbec nebarvím. To už je moje barva vlasů, ale mám je několikrát ostříhané,“ řekla Marta Kubišová pro Život v Česku.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

Ale také uvedla, že pro ni bylo těžké přijít na akci, protože ona i herečka Iva Janžurová nastydly během natáčení filmu. Počasí na podzim už rozhodně není teplé.

Podle svých slov si ale užila to, co se odehrálo v sobotu. Potěšilo ji, že se tam setkala s mnoha dalšími milovníky zvířat.

Marta Kubišová / Zdroj: Profimedia

„Ale bohužel chybí ti, se kterými jsme spolupracovali. Mám na mysli třeba Pavla Vrbu nebo Káju Gotta a další,“ dodala Marta Kubišová. Řekla také, že tam viděla herce Jana Potměšila.

PSALI JSME: “PRO MĚ NEJLEPŠÍ ZPŮSOB FORMOVÁNÍ POSTAVY”: IVA KUBELKOVÁ PROMLUVILA, DÍKY ČEMUŽ MÁ TAK KRÁSNOU FIGURU

PŘIPOMÍNÁME: PROČ FANOUŠCI ZAČALI KRITIZOVAT FOTOGRAFII ANDREY VEREŠOVÉ

Share