Pár si všiml podivného chování kočky: Ukázalo se, že jim zachránila životy

Kočky jsou od přírody velmi zvídavé stvoření. Někdy je tato kvalita trochu otravná, ale někdy může zachránit život nejen samotné kočce, ale i jejím majitelům.

Kočka / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Obyvatelé Oregonu (USA) – manželé Sandy a Mike Martin v loňském roce si vzali tříbarevnou kočku jménem Lilly z útulku Cat Adoption Team, a ona se pak ukázala jako skutečná záchranářka.

Jednoho dne se Lilly začala chovat podivně. Po celou dobu chodila ke krbu a čichala k plynovému ventilu. Majítelka se snažila kočku něčím zaujmout, ale ta se znovu a znovu vrácela ke krbu. Pak se Sandy rozhodla zkontrolovat ventil.

Sandy a Mike Martin / Zdroj: ridus.ru

„Připadalo mi to divné. Nikdy předtím to nedělala. Šla jsem ke krbu a přičichla jsem si, odtud vonělo plynem. Vůně byla velmi slabá, ale přesto jsem požádala svého manžela, aby zkontroloval ventil,“  řekla Sandy.

Mike také cítil plyn a manželé se rozhodli zavolat plynárenskou společnost. Zaměstnanci společnosti řekli Martinům, aby okamžitě vypnuli všechny spotřebiče v domě a otevřeli dveře. Když k nim po dvaceti minutách dorazil pracovník plynárenské služby, řekli, že mají velmi nebezpečný únik.

Pracovník plynárenské služby / ilustrační foto / Zdroj: ishn.com

Pracovník byl schopen problém vyřešit a rodina nyní může žít v klidu. Dokonce i když se něco stane, na pomoc manželům je vždy připravena přijít jejich záchranná kočka.

Lilly, kočka která zachránila své pany / Zdroj: ridus.ru

PSALI JSME: KOČKA ZACHRÁNILA A ADOPTOVALA OSIŘELÁ MLÁĎATA VEVERKY: STARÁ SE O NĚ JAKO O SVÉ DĚTÍ

PŘIPOMÍNÁME: KOČKA ZACHRÁNILA DÍTĚ, KTERÉ MÁLEM NESPADLO ZE SCHODŮ: TOTO VIDEO DOKAZUJE, ŽE KOČKY JSOU OPRAVDU CHYTRÁ A STAROSTLIVÁ ZVÍŘATA

Share