Farmáři vpustili do svých domovů krávy, ovce a husy kvůli silným mrazům: Jak to vypadalo uvnitř domu

Silné mrazy, které přišly nedávno v USA, způsobily utrpení nejen místním obyvatelům, ale i zvířatům, které musely být zachráněny tím, že se usadily v soukromých domovech zemědělců.

Neobvyklé řešení problému vyvolalo u zvířat vtipnou reakci. Podívaná se stala doslova „biblickou“, protože nyní se zvířata různých velikostí a druhů musela usadit pod jednou střechou.

Zima v USA / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Jižní část Spojených států zasáhly v únoru silné mrazy. Farmy, které patří velkým výrobním společnostem, byly připraveny na podobné podmínky a umístily hospodářská zvířata do speciálních úkrytů. Zasaženy byly malé farmy, jejichž zemědělci museli ve svých domovech, kde je topení, umístit i svá zamrzlá zvířata. V opačném případě by následky byly dost smutné.

Farma v Texase / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Fotografie se zvířaty obývajícími v domech se objevily na internetu a rychle se rozšířily mezi uživateli. Není divu, protože na snímcích není zdaleka obvyklá situace. Tak například farmářka jménem Kristen Fischerová zřídila v domě stan se senem, ve kterém žili její opeřenci.

Zvířata v domě / Zdroj: mimimetr.me

Viděli jste někdy krávu, která se vyhřívá u krbu a leží si na měkkém koberci? Zřejmě se jí to moc líbí!

Zvířata v domě / Zdroj: mimimetr.me

Zima se stala vážným problémem i pro centrum v Texasu, jehož pracovníci se zabývají záchranou mořských želv. Jedna z pracovnic centra ukryla želvy před mrazem v kufru svého auta, jinak by to prostě nepřežily.

Provizorní úkryt pro želvy / Zdroj: mimimetr.me

Husa na tomto snímku vypadá docela šťastně a spokojeně s nečekanou kolaudací.

Je zřejmé, že v teplé ložnici je mnohem pohodlnější než v obvyklé stodole.

Šťastná husa / Zdroj: mimimetr.me

PSALI JSME: ZÁKAZNÍCI JSOU SPOKOJENÍ: JAK SE PEJSEK STAL PRODAVAČEM V MALÉM KIOSKU A PROSLAVIL SE PO CELÉM SVĚTĚ

PŘIPOMÍNÁME: TOULAVÝ KOCOUR NEMĚL DOMOV, ALE KDYŽ SE DOSTAL K MAJITELI ZMĚNIL SE. FOTOGRAFIE PO ZOTAVENÍ DOKAZUJÍ, ŽE DOMÁCÍ POHODLÍ DĚLÁ ZÁZRAKY

Share