Úžasné kouzlo nebo skutečná magie: Jak se tomuto muži podaří sedět na vzduchu a nespadnout

Představte si, že stojíte v dlouhé frontě více než hodinu. Jaké myšlenky se v této době točí v hlavě?

Vaše nohy jsou unavené a záda jen prosí, abyste našli židli nebo nějakou lavici. Fronta se pohybuje pomalu a sil je stále méně. V tomto okamžiku je obyčejná stolička vnímána jako trůn s měkkým polštářkem.

Kouzlo s neviditelnou židli / Zdroj: YouTube

Jak se dostat z tak složité situace s vyčerpávající frontou? Zkuste si představit židli v hlavě, pamatujte, že myšlenky jsou hmotné. Představte si nejměkčí a nejpohodlnější židli na světě. Poté musíte zavřít oči a pokusit se na něj sednout. Nenechte se odradit, pokud se vám nepodaří udělat napoprvé, vždyť vše potřebuje trénink.

Kouzlo s neviditelnou židli / Zdroj: YouTube

Pro motivaci se můžete podívat na video níže. Hlavní hrdina videa buď poznal Zen a naučil se stát se beztížným, nebo na židli hodil neviditelný plášť. Tváře kolemjdoucích je těžké popsat v okamžiku, kdy vidí, že muž sedí na vzduchu. Někteří lidé zapomínají, kam spěchali. Jaké je tajemství tohoto kouzla?

Kouzlo s neviditelnou židli / Zdroj: YouTube

Samozřejmě, mnohem romantičtější by bylo zůstat u názoru, že tento muž je kouzelník. Pokud nechcete rozptýlit všechny magické iluze, je lepší tento odstavec nečíst až do konce. Ve skutečnosti se tento trik provádí s jakousi podobou nožní protézy. Bandáž ze silného materiálu se nosí na jedné noze.

Kouzlo s neviditelnou židli / Zdroj: YouTube

Mechanismy bandáže neumožňuje složit se nebo se ohnout v tu nej nevhodnější chvíli. Ukazuje se, že jedna noha se stává pevnou. Pokud je vyrobena jako podpěra, je možné na ní sedět ve vzduchu, protože bandáž působí jako židle. Nicméně, takový jednoduchý, ale velmi efektní trik zaručeně upoutá pozornost každého kolemjdoucího. Dokázal byste sám odhalit tajemství tohoto kouzla?

PSALI JSME: DÍVKA SI ORIGINÁLNĚ PŘEBARVILA VLASY A VYTVOŘILA TÉMĚŘ UMĚLECKÉ DÍLO: ZPŮSOB BARVENÍ PRAMENŮ PŘEKVAPIL MILIONY UŽIVATELŮ INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: ZDA JSTE NÁCHYLNÍ K HYPNÓZE: PSYCHOLOGOVÉ VYVINULI ZPŮSOB, JAK TO ZJISTIT

Share