„On je na mě teďka naštvaný“: Jak Andrej Babiš okomentoval svůj vztah s prezidentem

Bývalý předseda vlády Andrej Babiš a hlava státu Miloš Zeman měli mezi sebou dobré vztahy. V poslední době se ale situace trochu změnila. Expremiér řekl, že prezident je na něj naštvaný a že se dlouho neviděli. Píše o tom server TN.cz.

Andrej Babiš čas od času odpovídá na otázky lidí na svých sociálních sítích. Lidé natáčejí videa, kde se ho na něco ptají, bývalý premiér a současný poslanec odpovídá také prostřednictvím videa.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Tak například v sobotu reagoval na video, které mu poslala jeho fanynka Alice. Dívka mu popřála úspěch a řekla, že doufá, že se v roce 2023 stane prezidentem. Požádala ho také, aby pozdravoval současného prezidenta Miloše Zemana.

„Já jsem Miloše dávno neviděl, on je na mě teďka naštvaný,“ odpověděl Andrej Babiš. Zdá se, že jejich vztah se trochu zhoršil.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Prezident už v minulosti kritizoval bývalého předsedu vlády za to, že už nechtěl sestavovat vládu po volbách. Odmítl to, i když hlava státu byla připravená pověřit ho sestavením nového kabinetu.

Miloš Zeman to mohl udělat a vysvětloval to tím, že pověří nejúspěšnější stranu nebo hnutí ve volbách. Hnutí ANO má nejvyšší počet mandátů v dolní komoře Parlamentu.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Andrej Babiš to ale nechtěl dělat a vysvětlil dříve pro TN.cz, že by pro něj bylo velmi problematické sestavit novou vládu. Rozhodl se proto odejít do opozice. Vysvětlil také, že v současné situaci je nutné, aby ve státě byla fungující vláda.

PSALI JSME: DO ČR BY MĚLA BRZY DORAZIT VAKCÍNA OD FIRMY NOVAVAX: PODLE MINISTRA ZDRAVOTNICTVÍ TUTO OČKOVACÍ LÁTKU OČEKÁVAJÍ LIDÉ, KTEŘÍ NEDŮVĚŘUJÍ VAKCÍNÁM OD PFIZERU A OD MODERNY

PŘIPOMÍNÁME: „BUDEME TAM ČÍM DÁL ČASTĚJI“: ČEŠI VE VELKÉM JEZDÍ NA NÁKUPY DO POLSKA A ŘÍKAJÍ, CO SE TAM VYPLATÍ NAKUPOVAT

Share