Okamuru vykázali z podniků, kde si dělal předvolební kampaň: politik situaci odmítá a prozradil, jak to bylo doopravdy

Šéf SPD Tomio Okamura má v poslední době smůlu s využitím podniků pro svou předvolební kampaň. Jedná se především o pivovar a podnik v Krnově v Moravskoslezském kraji, kam Okamura přijel vyfotit se. Obsluha ale politika údajně neobsloužila a poprosila, aby podnik opustil.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

„My tě fakt nemusíme,“ uvedl provozovatel Okamurovi. Ten však odmítá, že by se podobná situace odehrála. Informuje o tom web echo24.cz.

Na sociálních sítích o víkende předseda SPD napsal, že je v Krnově na oslavě konce léta, kde si dal dvě skvělá piva a popřál všem hodně štěstí. Ke příspěvku přidal i několik snímků.

Bar však politika požádal, aby fotografie vymazal, protože na nich je zřetelně vidět logo podniku.

Diskuze na Facebook / Zdroj: echo24.cz

„Nikdo vás k nám na akci nezval a nepřejeme si, abyste vy a vaše strana byli jakkoliv s naším barem spojováni!,“ prohlásili představitelé baru s tím, že Okamura může svou kampaň dělat na svých akcích. Navíc bylo uvedeno, že z této akce Okamura byl vykázán.

Stejně tak se od předsedy SPD distancoval pivovar Nachmelená opice. Jsou totiž přesvědčení, že Okamura využil jejich logo ke své kampani.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

Zástupce pivovaru prosili Okamuru, aby fotky vymazal. Jejich komentář však byl smazán a fotky se objevily znovu. Politikovi bylo zřetelně vzkázáno, že v podniku není vítán a „fakt ho tam nemusí“.

Tomio Okamura však následně vzkázal, že ho nikdo z podniků nevyváděl a všichni se chovali přátelsky až na jednoho pána.

PSALI JSME: ADAM VOJTĚCH V KARLOVÝCH VARECH BYL NĚJAKOU DOBU BEZ RESPIRÁTORU: ROMAN PRYMULA KOMENTOVAL TUTO SITUACI

PŘIPOMÍNÁME: VLÁDA BUDE OČKOVAT TŘETÍ DÁVKOU PROTI KORONAVIRU: VOJTĚCH ŘEKL, KDO JI MŮŽE DOSTAT

Share