Ovčáček prozradil, koho bude volit do Sněmovny: mluvčí Hradu také řekl, kdo podle něho volby vyhraje

Blíží se volby do Sněmovny a průzkumy ukazují, že hnutí ANO udržuje první místo. Na druhém a třetím se umístily dvě opoziční koalice. Nyní mluvčí Hradu Jiří Ovčáček řekl, kdo podle něho volby vyhraje.

„Domnívám se, že vyhraje hnutí ANO,“ prozradil svůj tip úředník a dodal, koho na volbách podpoří. Informuje o tom web zivotvcesku.cz.

Jiří Ovčáček / Zdroj: youtube.com

Agentura Kantar uvádí, že hnutí ANO by ve volbách získalo 27,5 % hlasů. Na druhém a třetím místě je koalice SPOLU a uskupení Pirátů a STAN se ziskem 21 %. Bojovat se hlavně ale bude o 101 hlasů ve Sněmovně.

Experti proto už teď počítají hlasy koalic, které mohou být vytvořeny. Zájem bude i o hnutí SPD, které by mělo získat kolem 10 % hlasů voličů.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Hůř to vypadá pro ČSSD, která se do Sněmovny nemusí vůbec dostat. Má totiž podporu pouze u 3,5 % voličů. Na hraně jsou komunisté a hnutí Přísaha Roberta Šlachty.

Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček řekl, kdo podle něho volby vyhraje. „Domnívám se, že vyhraje hnutí ANO, které ostatně plánuji volit,“ uvedl pracovník Hradu.

Jiří Ovčáček / Zdroj: youtube.com

Volby do Sněmovny se budou konat 8. a 9. října, kdy se také dozvíme konečné výsledky.

PSALI JSME: NA MINISTERSTVU VNITRA ŘEKLI, KOLIK AFGHÁNCŮ POŽÁDALI O AZYL V ČESKÉ REPUBLICE: HAMÁČEK UVEDL, ŽE BY ŘÍZENÍ NEMĚLO PROBÍHAT DLOUHO

PŘIPOMÍNÁME: OKAMURU VYKÁZALI Z PODNIKŮ, KDE SI DĚLAL PŘEDVOLEBNÍ KAMPAŇ: POLITIK SITUACI ODMÍTÁ A PROZRADIL, JAK TO BYLO DOOPRAVDY

Share