O Bartošové vznikne televizní minisérie: kdo ztvární slavnou herečku a jaké období její kariéry uvidí diváci

O Ivetě Bartošové bude natočená televizní minisérie. Režisérem třídílné série je Michal Samir, který ukáže začátky kariéry populární zpěvačky. Roli Bartošové zahraje Anna Fialová a první lásku zpěvačky Petra Sepéšiho pak Vojtěch Vodochodský. Píše o tom web super.cz.

„Ne všichni ji poslouchali, ale každý o ní slyšel,“ prohlásil producent televize Nova Matěj Podzimek s tím, že Bartošová, jako i ostatní si přála stát slavnou a v 80. letech se jí to povedlo.

Anna Fialová a Vojtěch Vodochodský / Zdroj: super.cz

Příběh ukazuje začátek kariéry Bartošové již od její dětství, kdy se sestrou navštěvovala školní sbor. Následně odchází do hlavního města, kde získává opravdovou slávu hlavně díky spolupráci s Petrem Sepéšim.

Iveta Bartošová / Zdroj: youtube.com

Michal Samir říká, že jejich příběh je vnímán jako love story, která byla přerušená Petrovou nehodou. Vztah ale prý byl složitý a vše velmi silně záleželo na okolnostech.

Třídílná série mimo jiné ukáže i rodinný život Ivety. Veřejnost si často myslí, že Bartošová soupeřila se svou sestrou dvojčetem. Dle Podzimka jejich vztah ale nebyl černobílý.

Iveta Bartošová/Zdroj: youtube.com

Složité to měla Iveta i s rodiči. Její otec nesouhlasil s odjezdem do Prahy. Matka naopak její rozhodnutí částečně chápala.

Rodina zpěvačky s natáčením souhlasila. Podzimek nakonec dodává, že příběh je o zpěvačce, která chtěla být milovaná a slavná. Když ale toho docílila, všechno najednou ztratila.

PSALI JSME: MODERÁTOR Z NOVY MÁ KORONAVIRUS: JAK SE CÍTÍ A JAKOU AKCI KVŮLI NÁKAZE MUSEL ZRUŠIT

PŘIPOMÍNÁME: JANA DOLEŽALOVÁ SE ROZHODLA ZMĚNIT SVOU IMAGE: TEĎ VYPADÁ JAKO VELMI MLADÁ DÍVKA

Share