Novomanželé dovolili příbuzným zůstat u nich doma, během líbánek: Poděkovali jim tím, že zničili první výročí

Jak vysvětlila nevěsta, s milovaným si jeli odpočinout po svatbě jen na čtyři dny. Příbuzní muže mezitím zůstali u nich doma, protože chtěli ušetřit peníze na hotelu a letenkách. Všechno by bylo v pořádku, ale příbuzní z nějakého důvodu snědli celý svatební dort. I když nevěsty žádaly, aby to nedělaly.

Svatba / Zdroj: life.24tv.ua

„Chtěli jsme zmrazit část svatebního dortu, abychom ho znovu ochutnali na první výročí svatby… Když jsme se s manželem vrátili z líbánek, náš dort byl pryč. Nebyl nijak zvlášť drahý, ale jasně jsme řekli, že ho chceme zachovat do příštího výročí,“ líčí nevěsta.

Příbuzní reagovali na otázku nevěst o svatebním dortu poměrně vtipně. Nejenže se neomluvili, ale také věří, že pomohli novomanželům.

„Když jsme se na to zeptali, příbuzní říkali, že držet svatební dort po celý rok je hrozné. A vůbec nám udělali laskavost… Můžeme si snadno koupit další dort, ale jsem zklamaná, že to zničilo tradici, kterou jsme chtěli zavést,“ pokračuje autorka.

Svatební dort / Zdroj: life.24tv.ua

Nevěsta se kvůli tomuto činu příbuzných rozčílila. Uživatelé Redditu ji podpořili.

„Nechte svého manžela, aby jim řekl, že dokud vám nekoupí stejný svatební dort, nebude s nimi komunikovat.“

„Přehnali to a jejich povinností je to napravit.“

AITA for being mad that my in laws ate my wedding cake while we were out of town for our honeymoon from AmItheAsshole

PSALI JSME: SVATBA SE SLAVILA HLASITĚ: NEVĚSTA NAJEDNOU ZBLEDLA. MEZI HOSTY VIDĚLA MIROSLAVA. JEJÍ PRVNÍ LÁSKA, SE KTERÝM SE ROZEŠLA KVŮLI JEHO MATCE, KTERÁ NECHTĚLA, ABY SI LÉKAŘ VZAL ZDRAVOTNÍ SESTRU

PŘIPOMÍNÁME: LÉKAŘKA SBÍRÁ KVĚTINY NA SVATBÁCH CIZÍCH LIDÍ, ABY JE PAK MOHLA DAROVAT SAMOTNÝM PACIENTŮM

Share