Nikol Štíbrová se stala dvojnásobnou maminkou: její druhý syn dostal krásné jméno

Herečka a influencerka Nikol Leitgeb (rodným příjmením Štíbrová) porodila svého druhého potomka. Už v únoru prozradila, že brzy bude mít plný dům chlapců. Krátce před porodem se stihla provdat za Petra Leitgeba.

Na svém Instagramu herečka prozradila, že těhotenství nepovažuje za nejlepší období v životě ženy a že si ho lze užít. Zároveň řekla, že se nechce rouhat, pouze řekla svůj názor.

Přesto se domnívá, že většina žen mají podobné pocity jako ona a možná i podobné názory.

Herečka přesto svého manžela pochválila za péči, kterou celou dobu projevoval. Podle ní je velmi příjemné čekat dítě s mužem, který ho také velmi čeká.

Je příjemné, když se muž stará o ženu, zajímá se o situaci atd. Takový muž se jistě postará o novorozené dítě a bude pomáhat jeho matce.

Nikol Štíbrová porodila syna, který dostal jméno Tobias. Herečka zveřejnila fotografii s novorozeným synem a se svým manželem na Instagramu.

Také dnes porodila dceru zpěvačka Martina Pártlová, její dcera dostala jméno Stella. Zpěvačka a herečka jsou kamarádky a před časem uvedly, že spolu budou rodit ve stejné nemocnici a ve stejný den.

PSALI JSME: “JÁ JSEM SE NIKDY NECÍTILA NA TO BÝT MLADOU MAMINKOU“: MARTINA PÁRTLOVÁ PŘIVEDLA NA SVĚT DCERKU A PROZRADILA JMÉNO MALÉ PRINCEZNY

PŘIPOMÍNÁME: RASTISLAV MAĎAR PROMLUVIL O NOVÝCH MUTACÍCH KORONAVIRU A OČKOVÁNÍ TŘETÍ DÁVKOU: „MOŽNÁ UŽ TADY HRAJEME ZATÍM NEVIDITELNÝ ZÁVOD S INDICKOU VARIANTOU“

Share