Dívka po dobu sedmi let objímá neznámých a to je její práce: její mzda překvapuje a řekla, kolik vydělává

Obyvatelka Spojených států sedm let objímala lidi a živila se tím. Řekla, jaké nejpodivnější požadavky zákazníků slyší a kolik vydělává. Cena jednoho objetí může překvapit.

Objetí/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Keely Shoop ví, jakou roli hraje v životě člověka dobré uklidňující objetí. Protože tím si vydělává na život. Keely je posledních sedm let profesionálním huggerem. Žena se přiznává, nejpřínosnější součástí její práce jsou podivné prosby klientů.

Objetí/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Keely utěšuje své klienty, kteří jsou často oběťmi zneužívání a mají psychické traumaty. Samozřejmě, tento druh práce je často doprovázen neobvyklými prosby klientů. Keely však má pro tento případ soubor pravidel, která ji chrání. Podle Keely je její objetí vždy zcela platonické a nenese žádný důvěrný skrytý smysl.

Keely Shoop/Zdroj: medialeaks.ru

“Mám ráda podivné prosby, protože to znamená, že mi ten člověk věří, aby řekl, co chce. To znamená, že jsem vytvořila celkem bezpečný prostor, ve kterém se nebojí slyšet odsouzení. Chci, aby v jejich životě byla místa, kde by se necítili souzeni,“ řekla Keely.

Objetí/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Někdy se schůzky s klienty promění v dětské hry. Keely musí často vytvářet bezpečné dětské prostředí, které tak mnohým dospělým tolik chybí. “Někdy klientům čtu dětské knihy, protože se chtěli cítit, že se o nich někdo pečuje. A jednou jsem bojovala s někým jako štěně, jen abych získal ten pocit hry. Ráda to dělám,“ vysvětlila.

Profesionální hugger vydělá asi 100 $ na jednom sezení. Keely říká, že považuje práci za smysl svého života, i když někdy může být její práce emocionálně vyčerpávající. I v pozici huggera dochází k profesionálnímu vyhoření.

Keely Shoop/Zdroj: medialeaks.ru

“Občas dochází k profesionálnímu vyhoření. Někdy mám dostatek spánku a stravy. Chci ale lidi neustále objímat. Mám na to nekonečné možnosti,“ dodala Keely.

ČTĚTE TAKÉ: „NESKUTEČNÁ PRÁCE“: MUŽ SI KOUPIL STARÝ BYT, KTERÝ PO REKONSTRUKCI SE ZMĚNIL K NEPOZNÁNÍ

PSALI JSME: JÍT DO PRÁCE, DÁT MANŽELCE 25 000 KORUN A NEMYSLET NA NIC JINÉHO: TO JE TO, CO CHCI UDĚLAT

Share