Nikdo nechtěl pochmurnou kočku adoptovat z útulku: Nyní má až dvě rodiny

Není známo, proč kočka jménem Ron Weasley dostala takové jméno – koneckonců nemá ani řezavou srst. Možná je to kvůli permanentnímu nespokojenému výrazu tlamy.

Kočka byla vyzvednuta na ulici a odvezena do útulku, kde pro ni měli najít nové majitelé.

Ale tato kočka nenáviděla všechny: syčela na sousedy v klecích a nereagovala na lidi, kteří přišli do útulku, aby si vybrali novou kočku. Ale i přesto čekala na svého majitele.

Dobrovolníci se nakonec toho vzdali a zavolali Brendy Schmidtové, která za svůj život socializovala již více než jednu divokou kočku.

Měla se pro Rona stát „nevlastní matkou“, ale později se stala trvalou majitelkou kočky.

Doma se ukázalo, že kočka je neuvěřitelně roztomilá. Vždy je připravena na objetí. Její jedinou nevýhodou byla velká touha po dobrodružství.

Ráda zasahuje do záležitostí jiných lidí; pro ni však neexistují žádné záležitosti jiných lidí, všechny záležitosti jsou její záležitostí.

Když kočka poprvé vstoupila do domu dívky, nebyla o nic přátelštější než v útulku. Nyní však působí jako člen uvítacího výboru. Pokud hosté přijdou domu, kočka je vždycky přivítá.

Kromě toho se nedávno naučila otevírat skříňky a shodila z police nádobu s dobrotami.

Někdy kočka jde „na průzkum“. Prochází okolí, ale Brenda se o ni vůbec nebála, protože vždycky přišla domů na večeři.

Ale jednou kamarádka napsala dívce – poslala screenshot ze skupiny „ztracených mazlíčků“, kde byla fotka právě její kočky. Dívka vybuchla smíchem nad výrazem na tváři kočky, která zjevně nebyla spokojená s focením.

Kočka, která si našla hned dvě rodiny/Zdroj: goodhouse.ru

Ukázalo se, že během svých procházek si kočka doslova založila druhou rodinu v sousedním domě. Zatímco doma byla krmena dietním jídlem, u sousedů vždy dokázala se najíst naplno.

Ukázalo se, že sousedovy děti často nechaly otevřené dveře a kočka tam vždy přišla jako domu.

Brenda se příběhu dlouho smála. Byla velmi šťastná za svou kočku. Koneckonců se docela nedávno chovala na tolik agresivně, že byla vyhozena z útulku. A teď si našla další milující rodinu.

PSALI JSME: FOTOGRAFKA OHROMILA HOSTY NA SVATBĚ: VZPOMNĚLA SI NA BÝVALOU PŘÍTELKYNI ŽENICHA

PŘIPOMÍNÁME: “VYPADÁ TO VELMI SLIBNĚ, ALE NECHCI TO ZAKŘIKNOUT“: PETR SUCHOŇ A KLÁRA KOUKALOVÁ UŽ MAJÍ VYBRÁNO JMÉNO PRO SYNA

Share