„Nevím, zda vážím tolik jako před klukama, ale zhubla jsem hodně“: Monika Absolonová je po rozchodu s bývalým partnerem spokojená se životem

Před několika měsíci se zpěvačka Monika Absolonová rozešla se svým partnerem bývalým hokejistou Tomášem Hornou. Rozchod nebyl lehký, ale teď už září štěstím. Na sociálních sítích ukazuje svůj život a komunikuje s fanoušky, kteří si všimli, že v poslední době zhubla. Zpěvačka tuto informaci potvrdila a prozradila, že je nyní se svým životem spokojená. Informuje o tom web eXtra.cz.

Monika Absolonová / Zdroj: youtube.com

Fanoušci zpěvačky na sociálních sítích si všimli, že má v poslední době velmi dobrou náladu a že je šťastná. Určitě byli rádi, že je v pořádku, protože nedávno prožívala rozchod s otcem svých dětí.

Proto je zajímalo, jaký na to má recept. Zpěvačka odpověděla, že neví, co se jí stalo, ale cítí, že je jí prostě dobře. Poděkovala fanouškům za dobrá slova.

Monika Absolonová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho se zajímali také o váhu zpěvačky, protože viděli, že v posledních měsících výrazně zhubla.

„Nevím, zda vážím tolik jako před klukama, ještě jsem se nevážila, ale zhubla jsem hodně a cítím se fakt dobře,“ řekla Monika Absolonová během živého vysílání na Instagramu.

Monika Absolonová / Zdroj: youtube.com

Prozradila také, že v minulosti, než porodila syny a když byla ve formě, byla její váha 58 až 60 kilogramů. Ale když cítila, že začala trochu vážit víc, pak vážila 63 kilo.

Konkrétní váhu teď nezná. Nyní je navíc ráda, že jí sundali sádru z nohy, kterou musela nosit kvůli zlomenině.

Monika Absolonová / Zdroj: youtube.com

Dodala, že už má za sebou první rehabilitaci po odstranění sádry. Doufá, že už se jí nic podobného nestane, protože to bylo určitě nepříjemné, navíc kvůli tomu došlo i k určitým omezením.

PSALI JSME: DCERA LUCIE ZEDNÍČKOVÉ JE KRÁSNÁ 16LETÁ DÍVKA, KTERÁ UŽ HRÁLA V NĚKOLIKA SERIÁLECH: AMELIE SE DOKONCE POCHLUBILA SVÝM PŘÍTELEM NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

PŘIPOMÍNÁME: MALÝ JOSÍFEK VENDULY PIZINGEROVÉ OKOUZLIL JEJÍ SLEDUJÍCÍCH: V KOMENTÁŘÍCH POD JEHO FOTKOU NAJDEME MNOHO KOMPLIMENTŮ

Share