“Bylo neuvěřitelné, v jaké harmonii jsme všichni byli”: Tereza Brodská se pochlubila snímkem z dětství a také zavzpomínala na život v rodné obci Slunečná

53letá známá herečka Tereza Brodská miluje období, když byla dítětem, a je moc ráda, když se na toto období vzpomíná. Jednu vzpomínku se ale rozhodla sdílet na svém Instagramu, na kterém ukázala své dětské snímky z její rodné obce Slunečná.

Tereza Brodská/Zdroj: instagram.com

Portálu ŽivotvČesku herečka řekla, že svou obec milovala a vždy se cítila tam moc dobře. Podle slov Brodské, nejvíc miluje vzpomínky o tom, jak trávila se svou rodinou nejrůznější svátky.

Tereza Brodská/Zdroj: instagram.com

Z té doby má herečka obrovské množství snímků, ale všechny fanouškům sdělovat nechce, protože jsou osobní. V obci Slunečná ale Tereza netrávila spoustu času se svými rodiči, protože ji vychovala starší sestra její maminky se svým manželem.

Téměř každý velký svátek ale do obci jezdila celá rodina herečky, a atmosféra podle Brodské během svátků byla úžasná. Moc často ji navštěvovali i tatínkové kolegové z divadla, kvůli čemuž lidi v domě bylo vždy obrovské množství.

Tereza Brodská/ Zdroj: YouTube

“Pořad se tam něco dělo a bylo neuvěřitelné, v jaké harmonii jsme všichni byli,”řekla zmíněnému portálu herečka, které je velmi šťastná, že strávila své dětství v obci Slunečná.

PSALI JSME: BRODSKÁ UKÁZALA FOTKU, JAK SE NECHÁVÁ NAOČKOVAT PROTI KORONAVIRU: JAKÉ NA TO REAKCE DOSTALA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

PŘIPOMÍNÁME: „NEVÍM, ZDA VÁŽÍM TOLIK JAKO PŘED KLUKAMA, ALE ZHUBLA JSEM HODNĚ“: MONIKA ABSOLONOVÁ JE PO ROZCHODU S BÝVALÝM PARTNEREM SPOKOJENÁ SE ŽIVOTEM

Share