Maminka se rozhodla vyzkoušet trik ze sociální sítě: začala dítěti před spaním dávat banán a řekla, že její dcera lépe usíná

Maminka z Tiktoku se rozhodla vyzkoušet trik ze sociální sítě a začala dítěti před spaním dávat banán. Žena je přesvědčena: nyní její dcera lépe usíná.

Maminka z Tiktoku/ Zdroj: YouTube

Možná je to proto, že ovoce obsahuje draslík a hořčík – perfektní kombinace pro zdravý spánek.

Tiktokerka s přezdívkou agoyneee_xo sdílí videa z každodenního života rodičů malého dítěte a její stránka již má více než 52 tisíc sledujících.

31. července zveřejnila maminka příběh o tom, jak vyzkoušela trik z Tiktoku, který navrhuje dát dětem před spaním banán, aby jim lépe spalo.

Maminka z Tiktoku/ Zdroj: YouTube

O několik nocí později si bloggerka uvědomila: experiment funguje a její dcera začala lépe usínat.

„Ti, kteří mě znají, vědí, že od narození dcery nemám dostatek spánku. Začali jsme testovat trik s banánem před více než osmi měsíci a teď dítě spí celou noc,“ řekla žena ve videu.

Maminka z Tiktoku/ Zdroj: YouTube

Video získalo 2,8 milionu zhlédnutí a 234 tisíc lajků. Někteří uživatelé tiktok souhlasili s užitečností takového nápadu. Současně žena napsala pod video varování.

„Mějte na paměti, že mé dítě již je skoro tři roky staré. Začali jsme to dělat po dvou letech,“ uvedla agoyneee_xo.

Maminka z Tiktoku/ Zdroj: YouTube

Někteří odborníci na výživu tvrdí, že banánový trik je docela snadné vysvětlit. Žluté ovoce obsahuje hořčík, který přispívá k produkci melatoninu, hormonu zodpovědného za spánek.

Draslík, kterého je v banánech hodně, podporuje uvolnění svalů. Proto se věří, že banánová svačinka vám pomůže rychleji se uvolnit a usnout.

PSALI JSME: ROMAN PRYMULA UVEDL, ŽE I KDYŽ JE ČLOVĚK OČKOVANÝ, JEŠTĚ TO NEZARUČUJE, ŽE SE NENAKAZÍ: PROMLUVIL I O BUNĚČNÉ IMUNITĚ A KRITIZOVAL WHO

PŘIPOMÍNÁME: MAMINKA NAHLÉDLA POD POSTEL SVÉHO DOSPÍVAJÍCÍHO SYNA A BYLA OHROMENÁ: CO SE TAM SKRÝVALO

Share