Nevím, kdo je otcem mého dítěte: Dva muže dorazili k propuštění z porodnictví

Stalo se, že jsem chodívala se dvěma muži najednou. Ano, je to špatné a nemorální, ale nyní o to nejde. Potkala jsem prvního muže v mých studentských letech. Je to skutečný silný muž, odpovědný a odvážný. Nepochybovala jsem o tom, že mě vždy podpoří a podá mi pomocnou ruku. Necítila jsem k němu moc lásky, bylo to pro mě pohodlné a spolehlivé. Souhlasila jsem se, že budeme bydlet společně, protože v té době jsem neměla žádné jiné varianty.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jednoho dne můj život přestal být pohádkovým. Přátelé mě zavolali do klubu, abych unikla z domácích prací. Na konci večera mě pozval k tanci okouzlující muž s modrýma očima. Jen jsem se rozplývala při pohledu na něj. Zaujal mě na první pohled. Nebyla jsem proti – zcela jsem se důvěřovala svým pocitům.

Pár/Zdroj: kakzachem.ru

Od té doby jsme se s ním začali pravidelně setkávat, protože si myslel, že nemám přítele. Můj aktuální přítel ale nevěděl nic o novém vztahu, protože jsem se nemohla rozhodnout, s kým bych měla být. Musela jsem vymyslet bajky o pracovních cestách a spěchat mezi dvěma milovanými a pohodlnými muži. Trvalo to šest měsíců.

Pár/Zdroj: kakzachem.ru

Nějak jsem se cítila špatně a došlo a můj menstruační cyklus se změnil. Rozhodla jsem se udělat těhotenský test, výsledek — dva proužky. Nechtěla jsem děti, respektive můj věk už je žádal, ale bála jsem se toho. Ani jsem nevěděla, kdo je otec. Dlouho jsem o situaci přemýšlela a rozhodla jsem se všechno přiznat. Po mém zjevení mě oba opustili, takže jsem zůstala sám se svým dítětem.

Pár/Zdroj: kakzachem.ru

Těhotenství naštěstí proběhlo bez problémů. Porodila jsem zdravého a krásného syna. Po porodu jsem se rozhodla poslat důležité zprávy potenciálním otcům. A jak jsem byla překvapená, když se oba z nich přišli podívat na mimino. Toto jsem nečekala. Ale ano, přišel můj první muž, to je pro něj v pořádku, ale ten druhý… Je tak panovačný a mírně sobecký!

Žena/Zdroj: kakzachem.ru

Dali mi čas, abych si vše promyslela a rozhodla se. Jela jsem k rodičům, vypla jsem telefony, abych byla chvílí sáma se svými myšlenkami. Miluji jen jednoho, ale otázkou je, kdo je otcem mého dítěte. Musím si vybrat biologického otce nebo toho, ke kterému mám city?

ČTĚTE TAKÉ: MATKA PORODILA SYNA A OCITLA SE POD PALBOU KRITIKY: VYBRALA PRO DÍTĚ NEOBVYKLÉ A DIVNÉ JMÉNO

PSALI JSME: CHCI, ABY NÁM BABIČKA DALA SVÉ BYDLENÍ, PROTOŽE MŮJ MANŽEL A JÁ BUDEME BRZY MÍT DÍTĚ

Share