Maminku, která porodila desaterčata, stále nikdo neviděl: Proč žádná z nemocnic tento jedinečný porod neeviduje

V Jižní Africe porodila 37letá žena 10 dětí najednou a stala se držitelkou světového rekordu. Během těhotenství napočítali lékaři 8 dětí, ale během porodu jich bylo víc.

Podle agentury The South African úřady po ní začaly pátrat, ale marně. Zprávu o narození desaterčat, která se rychle rozšířila na sociálních sítích, přinesl jihoafrický deník Pretoria News.

Žena/ Zdroj: YouTube

Gosiame Tamara Sitholová se stala první matkou, která porodila deset dětí najednou. Žena podstoupila císařský řez v 29. týdnu těhotenství, aby zachránila životy všech dětí.

Jihoafrické úřady ale uvádějí, že neexistují žádné důkazy o takovém porodu ani žádné záznamy o matce a o narození dětí.

Rodina/ Zdroj: medialeaks.ru

„Vláda upozornila na zprávy z médií, že jihoafrická žena porodila 10 dětí najednou a údajně překonala světový rekord. Narození dětí se připisuje ženě jménem Gosiame Tamara Sitholová z provincie Gauteng.

Vláda ale nemůže potvrdit skutečnost takového porodu v místních zdravotnických zařízeních,“ informovala mluvčí jihoafrické vlády Phumla Williamsová.

Žena/ Zdroj: YouTube

Jihoafrická vláda navrhla, že je možné, že rodiče chtějí zůstat ve stínu.

Příbuzná později uvedla, že děti jsou v inkubátorech a bojují o život a jejich matka se zotavuje po porodu. Podle ní by měla veřejnost projevovat větší úctu a pochopení.

Žena/ Zdroj: YouTube

„Matka je veselá a silná osobnost a nechce, aby se lidé dívali na její utrpení,“ uvedla teta Themis Tenová.

PSALI JSME: MLADÁ MATKA UKÁZALA, CO JEJÍ MANŽEL DĚLAL PŘI PORODU: LIDÉ JSOU PŘESVĚDČENI, ŽE BY BYLO LEPŠÍ, KDYBY ZŮSTAL DOMA

PŘIPOMÍNÁME: MATKA PORODILA SYNA A OCITLA SE POD PALBOU KRITIKY: VYBRALA PRO DÍTĚ NEOBVYKLÉ A DIVNÉ JMÉNO

Share