Veronika Arichteva poblahopřála své mamince k narozeninám a fanouškům ukázala několik společných fotek: „krása se dědí,“ píší fanoušci

Rodina herečky Veroniky Arichtevy měla nedávno svátek, a tak se rozhodla ukázat svým fanouškům svou maminku Janu. Zveřejnila fotku se svou matkou na Instagramu a jedna z komentátorek napsala, že je to „krásný příklad toho, že krása se dědí. Vnější a vnitřní“.

Její maminka měla narozeniny, a tak jí Veronika Arichteva popřála vše nejlepší a zveřejnila několik společných fotografií.

Navíc už je její maminka Jana Cerhová babičkou. Na dvou fotkách je vidět, že babička drží v náručí svého vnuka, další tři fotky jsou z období, kdy byla herečka ještě těhotná.

Veronika Arichteva také poděkovala své mamince za to, že nikdy nezkazí zábavu, že vždy zvedne telefon, že pomáhá s péčí o miminko atd.

Napsala také, že doufá, že jednou i ona sama bude takovou „pořád hratelnou babičkou“.

Samozřejmě v komentářích napsali své blahopřání i známé osobnosti, například herečka Míša Ochotská, moderátorka Daniela Písařovicová nebo zpěvačka Martina Pártlová.

Fanoušci se také rozhodli poblahopřát mamince slavné herečky v komentářích. Jedna z nich napsala, že je to „krásná žena a krásu vám předala“. Jiní také psali o jejich kráse a dobrých genech.

PSALI JSME: MINISTR VOJTĚCH NAZNAČIL, KDY ROUŠKY NAHRADÍ RESPIRÁTORY V OBCHODECH A HROMADNÉ DOPRAVĚ: ODBORNÍCI ALE ZATÍM NEMAJÍ JEDINÝ NÁZOR

PŘIPOMÍNÁME: “POSLEDNÍ FOTKA S LILOU“: DAGMAR HAVLOVÁ UKÁZALA POSLEDNÍ FOTO S LIBUŠÍ ŠAFRÁNKOVOU, KTERÁ MINULÝ TÝDEN ODEŠLA DO NEBE

Share