“Netušila jsem ale, že si Slavíka koupil, aby se sám propagoval”: Proč Marta Jandová zkritizovala proslov Karla Janečka na Českém slavíku

Minulý týden proběhla anketa Český Slavík, která podle některých diváků byla úžasná, ale ostatní tvrdí, že byla dost kontroverzní. Nejvíc kontroverzním bylo prohlášení na scéně Karla Janečka, který se rozhodl zkritizovat českou vládu.

Karel Janeček/Zdroj: youtube.com

Janeček na jevišti řekl, že současná opatření proti koronaviru mohou rozdělit společnost a také moc působí na kulturu národu. Také Janeček prozradil, že vláda nesmí manipulovat lidmi, aby očkovali své děti, kterých covid neohrožuje.

Na vzkaz Janečka odreagovala na svém Instagramu známá zpěvačka Marta Jandová. “Netušila jsem ale, že si Slavíka koupil, aby se v živém přenosu sám zpropagoval,” napsala zpěvačka.

Podle jejich slov, když promluvil o rozdělení společnosti, rozdělil ji ještě víc, a také ukázal celou anketu že špatné strany. Janeček portálu Super sdílel, že je jistý, že jeho prohlášení na scéně je správné a velice důležité.

Marta Jandová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ SE PUSTILA DO RAPPERA ŘEZNÍKA: JAK SKLADATEL URAZIL KOLEGY ZNÁMÉ ZPĚVAČKY

PŘIPOMÍNÁME: MAREK ZTRACENÝ DOSTAL AŽ TŘI SLAVÍKY: ZNÁMÝ ZPĚVÁK PROMLUVIL, JAK OSLAVIL SVOU VÝHRU

Share