Monika Bagárová se pustila do rappera Řezníka: Jak skladatel urazil kolegy známé zpěvačky

Známý rapper Řezník, který vyhrál Slavíka jako nejlepší skladatel hip-hopové hudby, rozhodl se celou anketu zkritizovat. Pustil se nejen do ankety, ale i do pop muzikantů, kterých na slavnostním večeru bylo hodně.

Řezník/Zdroj: instagram.com

Řezník miluje provokace, kvůli nimž byl už v roce 2013 vyhozen z ankety z kategorii Hvězda internetu. V letošním roce se rozhodli ho v anketě nechat, kde i vyhrál v kategorii hip-hop a rap.

Pop zpěvákům a muzikantům přímo na jevišti řekl, že jsou na plném dnů, a moc doufá, že anketa skončí. “Když si občas naladím v autě rádio, udělá se mi fyzicky zle,” drsně řekl rapper.

Řezník/Zdroj: youtube.com

Podle jehož slov, mladou generaci anketa vůbec nezajímá, a na níž se dívají jen ženy, kterým je za 50 let. Podle jehož slov, v Česku existuje hodně úžasných umělců: “Ale ti v tomhle sále nesedí,” dodal Řezník.

Na jeho slova odreagovala Monika Bagárová, která řekla, že Řezník je shnila a plesnivá osoba. Podle jejich slov, pod maskou se schovává, protože nemá odvahu ukázat svůj obličej. Po takovém vzkazu pochválila své kolegy, které jsou podle níž velice talentovaní.

Monika Bagárová a Patricie Pagáčová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: PETR BENDE PŘEKVAPIL SVÉ FANOUŠKY: ZPĚVÁK ZE SUPERSTAR PROZRADIL, PROČ NA ANKETU SLAVÍK PŘIJEL SE SVÝM OTCEM

PŘIPOMÍNÁME: MODERÁTOR ONDŘEJ SOKOL ZESMĚŠNIL BOHUŠE MATUŠE NA ANKETĚ ČESKÝ SLAVÍK: JAK NA TO ODREAGOVAL ZNÁMÝ ZPĚVÁK

Share