Moderátor Ondřej Sokol zesměšnil Bohuše Matuše na anketě Český slavík: Jak na to odreagoval známý zpěvák

Letošní česky slavík moderovala úžasná dvojice, Aleš Háma a Ondřej Sokol. Druhý se během slavnostního večera rozhodl zesměšnit známého zpěváka Bohuše Matuše.

Ondřej Sokol a Aleš Háma/Zdroj: iproma.cz

Ondřej se trefil do velkého věkového rozdílu Bohuše a jeho partnerky, a řekl, že jeho manželka s nim na vyhlášení není, protože už je po Večerníčku. Většina diváků se smála, ale Bohuš Matuš tento vtip bohužel neuslyšel.

Bohuš Matuš portálu Extra sdílel, že anketu český slavík nesleduje, kvůli čemuž ani nevěděl, co se o němu říkalo. Když mu řekli, že Ondřej Sokol zesměšnil ho na scéně, Bohuš odreagoval klidně. “Jsem megastar, s tím musím počítat,” řekl zpěvák.

Bohuš Matuš se svou manželkou/Zdroj: youtube.com

Podle jehož slov, mu takové vtipy vůbec nevadí, protože lidi to pobavilo a žádným způsobem moderátor nechtěl Bohuše urazit. Matuš dokonce prozradil, že Sokol je skvělým moderátorem a hercem. Český slavík ale pro Bohuše už není takový, jako musí být. Podle jehož slov, slavík skončil, když zemřel Karel Gott, protože tato anketa je s nim spjatá.

Bohuš Matuš se svou manželkou/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: DANIEL LANDA OTOČIL A ODMÍTÁ, ŽE BY VYZÝVAL LIDI K ZAHLCENÍ HYGIENICKÝCH STANIC: ZPĚVÁK TVRDÍ, ŽE JE POUZE „ZESILOVAČEM“

PŘIPOMÍNÁME: PETR BENDE PŘEKVAPIL SVÉ FANOUŠKY: ZPĚVÁK ZE SUPERSTAR PROZRADIL, PROČ NA ANKETU SLAVÍK PŘIJEL SE SVÝM OTCEM

Share