“Neměla jsem ani tušení, že se mně i nám všem tak změní život”: Vendula Pizingerová sdílela svým fanouškům dojemný vzkaz

48letá prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová před pár měsíci porodila dítě, díky kterému se ve dnešní době nenudí. Vendula ale moc často vzpomíná na zážitky před koronavirovou epidemii, za kterými se moc stýská.

Vendula Pizingerová se svou rodinou/Zdroj: instagram.com

Na svém Instagramu ve dnešní době sdílela příspěvek, pod kterým napsala krásnou vzpomínky k začátku minulého roku. Tehdy prezidentka nadačního fondu odletěla se svými kamarády do Londýna. Mezi nimi byla i známá herečka Eva Holubová.

Fotografii s ni sdílela Vendula na svém Instagramu. Na snímku ji dává polibek do pusy. “Jsem neměla ani tušení, že se mně i nám všem tak změní život,” napsala Vendula, která už tehdy byla těhotná svým synem Josefem.

Vendula Pizingerová a Eva Holubová/Zdroj: instagram.com

“Netušili jsme, že můžeme přijít o své blízké, o práci, že se nebudeme potkávat s přáteli, že když dneska ráno budu stát ve frontě na jídlo, tak paní ani neodpoví na pozdrav a bude ukazovat beze slov ať dodržuje rozestup. Tohle je pro mne trochu těžké,” napsala Pizingerová o dnešní situaci.

Prezidentka nadačního fondu se ve dnešní době moc těší na to, aby se situace v České republice a v celém světě zlepšila. Vendula moc přeje, aby všichni byli znovu svobodní.

Vendula Pizingerová se svou rodinou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ZPĚVAČKA MARTINA PÁRTLOVÁ JE TĚHOTNÁ: V 41 LETECH ČEKÁ PRVNÍ DÍTĚ

PŘIPOMINAME: VERONIKA ARICHTEVA SDÍLELA NA SVÉM INSTAGRAMU FOTO SYNA: CO SI ALE HEREČKA VYČÍTÁ

Share