Německá média zjistila, že Zelenskyj je Putinovým zetěm

Novináři provedli vyšetřování a zjistili, že Zelenskij je partnerem 35leté Jekatěriny Tichonovové a respektive zetěm ruského prezidenta Vladimira Putina. Pravda, nejde o Vladimira Zelenského, ukrajinského prezidenta, ale o 52letého choreografa a bývalého šéfa Bavorského státního baletu Igora Zelenského.

Vladimir Putin/Zdroj: youtube.com

„Ruský prezident označuje ty, kteří se orientují na západ, za národní zrádce. Tak národním zrádcem může být i jeho dcera, která v posledních letech žije se svým manželem Igorem Zelenským ve dvou zemích, v Rusku a v Německu,“ řekli novináři.

Jekatěrina Tichonovová/Zdroj: youtube.com

Získané mediální informace naznačují, že Jekatěrina Tichonova v letech 2017 až 2019 žila ve dvou zemích, pravidelně létala z Moskvy do Mnichova a zpět. V té době žila Putinova dcera v Rusku a vychovala malou dceru a otec dítěte Igor Zelenskyj žil a pracoval v Německu.

Igor Zelenskyj/Zdroj: gloss.ua

Kde se v dnešní době nachází dcera Putina s manželem, není známo, ale podle novinářů, Igor už není šéfem Bavorského baletu. V dubnu 2022 byl pravděpodobně vyhozen z bavorského baletu, protože odmítl veřejně odsoudit ruskou ozbrojenou invazi na Ukrajinu.

Vladimir Putin/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „NENÍ TO OTÁZKOU MĚSÍCŮ NEBO LET“: SCHOLZ ŘÍKÁ, ŽE URYCHLIT VSTUP UKRAJINY DO EU NENÍ MOŽNÉ

PŘIPOMÍNÁME: AMERICKÝ MINISTR ZAHRANIČÍ BLINKEN: SUVERÉNNÍ A NEZÁVISLÁ UKRAJINA BUDE EXISTOVAT MNOHEM DÉLE, NEŽ PUTIN

Share