„Nemají co dělat, daří se jim moc dobře, za nic“: rozčílená Bohdalová promluvila o genderové svobodě

Jiřina Bohdalová i přes svůj věk je velmi moderní, používá mobilní telefon a je zaregistrovaná na sociálních sítích. Nyní se vyjádřila i k aktuálnímu tématu genderové svobody. Přijde jí totiž proti zdravému rozumu to, že někteří lidé neví, jestli jsou holky nebo kluci. Informuje web expres.cz s odkazem na Reflex.

Oblíbená herečka se vždy snaží být pokročila, i když by to ani nemusela dělat z ohledu na to, že již oslavila své 90. narozeniny. A nyní to znovu předvedla.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Promluvila totiž na téma genderové svobody. Reagovala tak na skutečnost, že se někteří lidé necítí ani holkou, ani klukem a chtějí, aby byli považování jako bezpohlavní.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Pro Bohdalovou to bylo moc a uvedla, že svět je nemocný a nejedná se o koronavirus. „Když máme několik pohlaví, když máme Me Too, když máme, já nevím co… Vždyť je to příšerné, vždyť je to proti zdravému rozumu,“ prohlásila Bohdalová pro Reflex.

Herečka nerozumí, kdy a jak to začalo. Tvrdí, že tito lidé mluví nesmysly a chce, aby ta pohlaví jí někdo ukázal.

Jiřina Bohdalová/Zdroj: youtube.com

Bohdalová sice toleruje jejích názor, ale nechce, aby se to šířilo veřejně. „Nemají co dělat, daří se jim moc dobře, za nic! Tohle by se mělo změnit,“ ukončila umělkyně v rozhovoru.

PSALI JSME: MODERÁTORKA PARTYŠOVÁ SCHYTALA OD FANOUŠKŮ POŘÁDNOU PORCI KRITIKY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: ZAPLETLA DO TOHO I ZPĚVAČKU LUCII VONDRÁČKOVOU

PŘIPOMÍNÁME: „JE TO LEŽ, VŠECHNO JSOU TO LŽI“: FELIX SLOVÁČEK OSTŘE REAGOVAL NA VYJÁDŘENÍ SVÉ MANŽELKY DÁDY PATRASOVÉ

Share