„Je to lež, všechno jsou to lži“: Felix Slováček ostře reagoval na vyjádření své manželky Dády Patrasové

Dáda Patrasová nedávno přiznala, že je šťastná a důvodem je to, že její manžel Felix Slováček opustil přítelkyni Lucii Gelemovou. Nyní saxofonista je více času doma stará se o společnou domácnost. Slováčka ale slova manželky zaskočily a ihned na to reagoval. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

„Je to lež, všechno jsou to lži. Dokud se nenechá léčit, tak se s ní vůbec nebavím,“ tvrdě prohlásil umělec.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Patrasová v poslední době tvrdila, že vše je v pořádku a vztahy v rodině se vrací do normálu. Stalo se tak prý po rozchodu Slováčka s mladší přítelkyní Gelemovou. Dokonce začala říkat o plánech společného rodinného uměleckého vystoupení.

„Bylo by to něco jako S Dádou zpívá celá rodina,“ uváděla Dagmar s tím, že by se do toho zapojili všichni členové rodiny.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

Kromě toho Patrasová dodala, že se manžel stará nyní o jejích zahradu a ona může odpočívat, což ji velmi baví.

Slováček ovšem prohlásil, že se jedná o lež a manželka podle něho byla opilá, když jí novináři volali. Kromě toho zdůraznil, že se žádné společné vystoupení konat nebude a také řekl, že nechystá žádný koncert Čtyř králů. „To jsou bláboly,“ rozčiloval se saxofonista.

Dagmar Patrasová/Zdroj: youtube.com

Následně umělec uvedl, že v jejich domácnosti nic nerenovuje a na zahradě také nepracuje. Podmínkou pro to, aby se s Patrasovou znovu začal bavit, je prý její léčba. Pokud tento krok neudělá nic z toho nebude.

Felix Slováček/Zdroj: youtube.com

S Lucií Gelemovou prý Slováček udržuje dobrý vztah a říká, že ona je úžasný člověk a chce, aby zůstali přáteli.

PSALI JSME: „DESET KILO URČITĚ SPADLO“: MAHULENA BOČANOVÁ MĚLA OBAVY, ŽE PO DLOUHÉM ODPOČINKU NEOBLÉKNE ŽÁDNÝ KOSTÝM

PŘIPOMÍNÁME: MODERÁTORKA PARTYŠOVÁ SCHYTALA OD FANOUŠKŮ POŘÁDNOU PORCI KRITIKY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: ZAPLETLA DO TOHO I ZPĚVAČKU LUCII VONDRÁČKOVOU

Share