Někdo vyhodil dva psy z domu a ze svého života: Byli zázračně zachráněni

Všichni víme, že v dnešní době není neobvyklé, že jsou domácí zvířata vyhazována jako odpadky na ulici. Ale pokaždé, když se to stane, nikdy nepřestaneme žasnout nad krutostí té osoby.

Psi/Zdroj: pandda.me

Náš příběh je o tom, jak dva neškodní psi skončili na ulici. Zvířata běžela ve velkém strachu po okraji silnice. Jejich vzrušení viděly dvě ženy a také se začaly obávat. Uvědomily si, že roztomilé pejsky mají skutečné potíže.

Naštěstí byli poblíž policisté. Ženy je požádaly o pomoc. Věc byla komplikovaná skutečností, že zvířata byla tak vyděšená, že se sami neodvážili přiblížit se k lidem. A dokonce se snažili utéct. Psy dokázalo nalákat jen něco jedlého.

Psi/Zdroj: pandda.me

Policie okamžitě pochopila co je třeba dělat a šla pomoci psům. O své jídlo se podělí s toulavými psy.

Strážci zákona postavili jídlo před psy. Uplynulo málo času aby nalezenci už byli na sedadlech policejního auta. Měli na sobě obojky, ale o majitelích psů nemohli nic zjistit.

Psi/Zdroj: pandda.me

A později, když byli psi přivezeni do Arlington Animal Services (známý útulek pro zvířata), nebylo možné určit ani jméno majitele psů. Chyběly jim mikročipy. Ženy, které zavolaly policii, si však vzpomněly na ženu, která byla v tu chvíli vedle psů.

Zachránci/Zdroj: pandda.me

Vysvětlila, že viděla nějakého řidiče. Otevřel dveře auta, dostal zvířata z auta, hodil je a odjel. Podle jiných zdrojů to byl chlap na motorce. Zatímco se informace upřesňují. Psi dočasně žijí v útulku s názvem „Arlington Animal Services“.

Zachránci/Zdroj: pandda.me

Do budoucna psi si buď najdou normální majitele, nebo budou převezeni do jiného útulku. Každopádně nepřijdou o milující majitele.

PSALI JSME: CHLAP SI KOUPIL CHATU V LESE, ABY MILOVANÝ PES MĚL DŮSTOJNÉ STÁŘÍ

ČTĚTE TAKÉ: KDYŽ VODICÍ PES OSLEPL, PŘÍBUZNÍ DOPORUČILI DÁT HO DO ÚTULKU, ALE NEVIDOMÝ MUŽ TO ODMÍTL A VYMYSLEL IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ: CO UDĚLAL

Share