Chlap si koupil chatu v lese, aby milovaný pes měl důstojné stáří

Každý pátek Lorenzo Buffa chodil do parku vedle domu. Právě v tuto chvíli místní Psí útulek vyváděl svěřence na procházku. Postupně se Lorenzo posiloval v myšlence, že by se měl stát přítelem jednoho z těchto psů.

Pes / Zdroj: goodhouse.ru

Jednoho dne se jeho pohled setkal s pohledem mladého černého psa a chlap si uvědomil, že je to jeho osud. Pes se jmenoval Miles a od toho dne oni byli nerozluční. Miles a Lorenzo se stali nejlepšími přáteli: společně chodili na dlouhé pěší túry, společně se koupali v jezerech, spali v jedné posteli.

Miles a Lorenzo / Zdroj: goodhouse.ru

Vše nasvědčovalo tomu, že Miles a Lorenzo ani jednou nelitovali toho, že si ten pátek večer vybrali jeden druhého. Je to už třináct let. Miles stárl, bylo pro něj čím dál těžší chodit. Už nemohl vydržet několikahodinovou turistiku, věnoval méně pozornosti hračkám a více spal. Postupně se začaly objevovat diagnózy: šedý zákal, artritida, srdeční selhání.

Navzdory nemocem a věku si Miles stále užíval života jako štěně. Jen vše dělal mnohem pomaleji. Stal se skutečným důchodcem, i když uvnitř to byl stále stejný Miles, kterého Lorenzo uviděl v parku před 13 lety.

Miles a Lorenzo / Zdroj: goodhouse.ru

Lorenzo přemýšlel, jak udělat život milovaného psa co nejjednodušší a nejpohodlnější. Začal hledat ideální „domov důchodců“ pro svého mazlíčky.

Lorenzo vždycky věděl, že ke štěstí Miles potřebuje hodně zeleně, rozlehlé louky a zajímavé stezky. Muž našel v lese ideální malý domek, prakticky chatku. Nazval ji „Milesův Tábor“ a začal s rekonstrukci.

@cabinqueer

Since y’all love him like I do here is some more of the good times we’ve had! #doggo #dogtok #dogs

♬ You’re the Best – The Karate Kid

Starý domek potřeboval zásadní rekonstrukci, aby se tam mohl Lorenzo přestěhovat s Milesem a dvěma kočkami — Tofu a Mimi. Udělal podlahu, stěny, světlo, koupil nábytek a to vše dělal zcela sám. A malá rodina se konečně nastěhovala do svého nového domova.

Miles a Lorenzo / Zdroj: goodhouse.ru

Všichni byli šťastní, ale nejvíc Miles. Zdálo se, že po přestěhování se Miles rozveselil a začal se cítit lépe. Všechny léky začaly fungovat lépe, nové jídlo pro psa se zdálo chutnější.

Nyní se mohl válet na terase celé hodiny. Občas se vydá na procházku po stezkách nedaleko domu. Líbí se mu, že les je plný pachů a zvuků, ale nejsou tam žádné otravné sirény, alarmy a hluk aut. Je to ideální místo jak pro staršího psa, tak pro jeho mladého pána.

@cabinqueer

We don’t deserve dogs #dogs #dogsofttiktok #dogstory #dogtok

♬ Outdoors – Colin Tierney

PSALI JSME: ŽENA VYHRÁLA V LOTERII 33 MILIONŮ EUR A MÁLEM O NĚ PŘIŠLA: TIKET NĚKOLIK TÝDNŮ NOSILA V KABELCE

PŘIPOMÍNÁME: DÍTĚ NECHTĚLO SPÁT VE SVÉ VLASTNÍ POSTELI A RODIČE NAŠLI ŘEŠENÍ TOHOTO PROBLÉMU: V JEHO POKOJI POSTAVILI VESMÍRNOU LOĎ

Share