Tchyně řekla mému manželovi, že by měla být pro něj na prvním místě, a pak už já se synem

Když mě Jiří představil své matce, z nějakého důvodu si na mě dávala větší pozor. Náš vztah od začátku není v pořádku. Snažila se mi všemožně ublížit. Nelíbil se jí ani můj účes, ani oblečení. Ale my jsme tomu nevěnovali pozornost, a rozhodli se vzat. Od babičky jsem dostala dvoupokojový byt, kde jsme začali bydlet.

Rodina/Zdroj: topfakty.com

Když nás přišla navštívit tchyně, se jí v bytě nelíbilo všechno najednou. Ani tapeta, ani nábytek, který pojmenovala strašným. Poté, co odešla, začal Jiří ospravedlňovat svou matku. Prý je to mateřská žárlivost. Ale s ní nežijeme, takže by jsme neměli věnovat pozornost jejím útokům.

O šest měsíců později jsme se dozvěděli, že budeme mít dítě. Jiří mi dovolil vůbec nechodit k jeho matce, abych se vyhnula nervovým šokům. Když se narodil syn, manžel nabídl, že se přestěhujeme do většího bytu, na což jsem se souhlasila.

Žena/Zdroj: topfakty.com

Vzal si pro sebe hypotéku pro nový prostorný a pohodlný byt. Nedaleko domu byl park, a tak se synem jsme měli skvělé místo pro procházky blízko domova. Když si můj manžel vzal hypotéku, neměl dost peněz na zálohu. Žádal chybějící částku od své matky.

Ona nesouhlasila. Argumentovala tím, že potřebuje zlepšit své zdraví v sanatoriu. V důsledku toho nikam nešla a nedala nám peníze. Do nového bytu vůbec nepřišla. Po 2 letech viděla svého vnuka teprve poprvé. V té době jsem byla těhotná se svým druhým dítětem.

Žena/Zdroj: topfakty.com

Zastavili jsme se za ní na Silvestra, abychom jí poblahopřáli k nadcházejícím svátkům. Přivítala nás nespokojeným obličejem a celý večer na mě samozřejmě házela nepříjemná slova. Manželovi se to nelíbilo a začal s ní mluvit. Nakonec jsme se rozhodli vrátit domů. Tchýně si před odjezdem všimla mého nového kožichu, který mi daroval můj manžel.

Tchyně neudržela emoce a řekla Jiřímu, že na svou vlastní matku absolutně nemyslí. Obléká mě do drahých kožichů a ona se prý musí stravovat jen chlebem a vodou.

Žena/Zdroj: topfakty.com

Chci říct, že za ty roky společného života jsme jí s manželem koupili televizi, kuchyňský zařízení a nebudu říkat o dalších maličkostech. Ale žádná z těchto věcí se nevyrovná mému kožichu. Tchýně řekla Jiřímu, že by pro něj měla být na prvním místě, protože mu dala život. A můj syn a já bychom měli ustoupit do pozadí, protože jsme v jeho životě nehráli tak důležitou roli jako ona.

Žena/Zdroj: topfakty.com

Jiří se pokusil uklidnit matku, ale neslyšela nikoho kromě sebe. Nakonec ji Jiří řekl, aby se uklidnila a dala si do pořádku myšlenky. A že bude čekat, jak zavolá. Od toho uplynuly 4 měsíce, ale ona nezavolala.

PSALI JSME: ŠERIF UŽ PLANOVAL SVATBU, ALE MARNĚ ZVEŘEJNIL PŘÍSPĚVEK NA WEBU: TAK SE NEVĚSTA DOZVĚDĚLA O MILENCE A MANŽELKA O ZRADĚ

ČTĚTE TAKÉ: MANŽELKA MĚ OPUSTILA, PRÝ JI UŽ NEBAVILO PO MĚ UKLÍZET: TEĎ ŽIJU SÁM A NA ÚKLID TRÁVÍM JEN 5 MINUT DENNĚ

Share