Nejlepší pomstou osudu je úspěch: Když mu bylo jen pár dní, jeho matka ho vyhodila do popelnic

Chlap plakal tak hlasitě, že ho našel kolemjdoucí, který zavolal policii. Malý Freddie byl převezen do nemocnice a o 13 dní později ho adoptovala nová rodina. Freddie se připojil k rodině Nathana a Betty Figgersové z Quincy. Pár už měl dceru, ale když ve zprávách slyšeli příběh opuštěného dítěte, rozmohli se ho vzít k sobě.

Freddie/Zdroj: kenguru.plus

Ve škole byl Freddie nazývali „odpadkovým dítětem“, protože každý znal jeho příběh. Když vyrostl, hledal svou biologickou matku – až našel, zjistil, že je narkomankou a už se s ní nikdy nesetkal. Jeho pěstouni mu dali lásku a budoucnost. Považuji je za otce a matku.

Škola/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Když bylo Freddimu 9, Nathan Figgers mu koupil v obchodě počítač Macintosh z roku 1989. Postavil počítač na kuchyňský stůl, dal synovi šroubovák a dovolil mu dělat, co chce. Freddie několikrát sestavil a rozebral počítač. A pak přidal detaily ze starého otcova rádia. A starý Macintosh fungoval znovu! Tak dostal chlapec skutečnou vášeň. Mimochodem, Macintosh stále funguje a je uložen v domě Figgerů.

Škola/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ve věku 13 let dostal Freddie své první zaměstnání. Město Quincy najalo teenagera na opravu počítačů. A Freddie založil svou první společnost Figgers Computers ve věku 15 let! Opravil počítače v obývacím pokoji svých rodičů a vytvořil servery, na které si zákazníci mohli ukládat svá data. Poté začal vytvářet mobilní aplikace i software pro komerční společnosti. Univerzitu chlap nedokončil.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

V 19 letech získal Freddie svůj první patent. Vynalezl zařízení, které pomáhá lékařům na dálku sledovat stav jejich pacientů, a poté jej prodal jedné z technologických společností v Kansasu za 2,2 milionu dolarů.

Když měl Freddie něco málo přes 20, jeho otec dostal Alzheimerovu chorobu. Poté vyvinul chlap GPS tracker s komunikační funkcí a vložil jej do otcových tenisek. Tímto způsobem vždy věděl, kde je jeho otec. Toto zařízení pomohlo mnoha lidem s demencí.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ve věku 25 let vyvinul Freddie Figgers více než 80 vlastních programů a získal pět patentů. Freddie založil charitativní nadaci, která poskytuje stipendia studentům a poskytuje pomoc v případě přírodních katastrof a také pomáhá bezdomovcům.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Fond jsem zahájil svým osobním platem. Chci změnit svět k lepšímu. Dobro se vždy vrátí. A nejlepší pomstou osudu je úspěch,“ je si jistý muž.

PSALI JSME: CHLAP SE ROZHODL POŽÁDAT MILOVANOU O RUKU PŘED TISÍCI LIDMI: TAKOVOU REAKCI ALE NEČEKAL A ŽE NAJEDNOU ZAČNE UTÍKAT

ČTĚTE TAKÉ: CHLAPEC S AUTISMEM SE BÁL ZUBAŘE: PAK MU PŘIŠEL NA POMOC PES A VŠE SE ZMĚNILO

Share