Chlap plakal tak hlasitě, že ho našel kolemjdoucí, který zavolal policii. Malý Freddie byl převezen do nemocnice a o 13 dní později ho adoptovala nová rodina. Freddie se připojil k rodině Nathana a Betty Figgersové z Quincy. Pár už měl dceru, ale když ve zprávách slyšeli příběh opuštěného dítěte, rozmohli se ho vzít k sobě.
Ve škole byl Freddie nazývali „odpadkovým dítětem“, protože každý znal jeho příběh. Když vyrostl, hledal svou biologickou matku – až našel, zjistil, že je narkomankou a už se s ní nikdy nesetkal. Jeho pěstouni mu dali lásku a budoucnost. Považuji je za otce a matku.
Když bylo Freddimu 9, Nathan Figgers mu koupil v obchodě počítač Macintosh z roku 1989. Postavil počítač na kuchyňský stůl, dal synovi šroubovák a dovolil mu dělat, co chce. Freddie několikrát sestavil a rozebral počítač. A pak přidal detaily ze starého otcova rádia. A starý Macintosh fungoval znovu! Tak dostal chlapec skutečnou vášeň. Mimochodem, Macintosh stále funguje a je uložen v domě Figgerů.
Ve věku 13 let dostal Freddie své první zaměstnání. Město Quincy najalo teenagera na opravu počítačů. A Freddie založil svou první společnost Figgers Computers ve věku 15 let! Opravil počítače v obývacím pokoji svých rodičů a vytvořil servery, na které si zákazníci mohli ukládat svá data. Poté začal vytvářet mobilní aplikace i software pro komerční společnosti. Univerzitu chlap nedokončil.
V 19 letech získal Freddie svůj první patent. Vynalezl zařízení, které pomáhá lékařům na dálku sledovat stav jejich pacientů, a poté jej prodal jedné z technologických společností v Kansasu za 2,2 milionu dolarů.
Když měl Freddie něco málo přes 20, jeho otec dostal Alzheimerovu chorobu. Poté vyvinul chlap GPS tracker s komunikační funkcí a vložil jej do otcových tenisek. Tímto způsobem vždy věděl, kde je jeho otec. Toto zařízení pomohlo mnoha lidem s demencí.
Ve věku 25 let vyvinul Freddie Figgers více než 80 vlastních programů a získal pět patentů. Freddie založil charitativní nadaci, která poskytuje stipendia studentům a poskytuje pomoc v případě přírodních katastrof a také pomáhá bezdomovcům.
„Fond jsem zahájil svým osobním platem. Chci změnit svět k lepšímu. Dobro se vždy vrátí. A nejlepší pomstou osudu je úspěch,“ je si jistý muž.
ČTĚTE TAKÉ: CHLAPEC S AUTISMEM SE BÁL ZUBAŘE: PAK MU PŘIŠEL NA POMOC PES A VŠE SE ZMĚNILO