“Naše manželství naše ostatní vztahy nijak neoslabuje”: Tereze Těžká otevřené promluvila o polyamorii

25letá herečka Tereza Těžká se nedávno přiznala o své polyamorii. Takové přiznání veřejnost šokovalo, protože nikdo nemůže pochopit, jak herečka před rokem se vdala, a zároveň propaguje lásku k více partnerům.

Polyamorie pro herečku je životním stylem, který už žádným způsobem změnit nemůže, a dokonce i nechce. Tereza má několik vztahů, a v každém z nich je šťastná. Svým fanouškům na on-line streamu vysvětlila, jak funguji vztahy v její rodině. Podle jejich slov, má manžela a přítelkyni, který také mezi sebou mají vztah.

Tereza Těžká/Zdroj: youtube.com

Dokonce prozradila, že každý z nich má i další vztahy. Svým fanouškům se také rozhodla objasnit, jak se vdala a jak funguje její manželství. Podle jejich slov, se svým současným partnerem před svatbou měli pětiletý vztah.

“V době, kdy jsme de brali, jsme sice oba měli další vztahy, ale vůbec nebyly tak hluboké, vážné a dlouhodobě. Oba jsme cítili, že to tak má být,” napsala na svém Instagramovém profilu herečka.

Tereza Těžká s manželem/Zdroj: youtube.com

O svém manželství pár vůbec nelituje, naopak, jsou šťastný. “Naše manželství ostatní vztahy nijak neoslabuje,” dodala Tereza, pro které všechny její dnešní vztahy jsou důležité, ale bohužel současné zákony nedovolují mnohomanželství.

Herečka dokonce prozradila, že na její svatbě byli i její partneři, a téměř všichni hosté o tom věděli. Podle jejich slov, byl to nejlepší den v jejím životě.

Tereza Těžká/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: HEREC KOPTA SI SPLNIL DĚTSKÝ SEN A PRACUJE ŘIDIČEM AUTOBUSU: POPSAL S ČÍM SE V NOVÉ PRÁCI POTÝKÁ

PŘIPOMINAME: HEREC KRAMPOL PROMLUVIL O TOM, JAK ZVLÁDÁ ŽIVOT BEZ MANŽELKY HANY: DALŠÍMU VZTAHU SE NEBRÁNÍ A PROZRADIL, JESTLI SE BUDE OČKOVAT

Share