Herec Krampol promluvil o tom, jak zvládá život bez manželky Hany: dalšímu vztahu se nebrání a prozradil, jestli se bude očkovat

Herec Jiří Krampol měl první vánoční svátky bez milované manželky Hanky, která zemřela 3. srpna u něj v náručí. Umělec řekl, že jeho žena poslední léta byla velmi nemocná. Deníku Aha! uvedl, že by se dalšímu vztahu nebránil.

Hana Krampolová / Zdroj: stars24.cz

„Stane se, co se má stát,“ prozradil s tím, že možná ještě někoho ve svém životě potká. Nechce být sám, ale obává se takzvaných zlatokopek. Krampol rovněž dodal, že není žádný boháč a hromady peněz nemá, jak by si někdo mohl myslet.

Herec nechce, aby jeho slova zněla jako inzerát, proto věcem dává volný průběh. Ženatý už byl čtyřikrát, a vždy se z toho něco naučil.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

S Hanou prožili společně dvacet sedm let. Krampol říká, že to byla skvělá žena, ale nemoc jí zničila život a manželka několik let strávila v nemocnicích. „Měl jsem z toho velké nervy,“ říká umělec.

Krampol po smrti manželky nedělal pohřeb a smutečného karu se zúčastnili jen blízcí lidé. O urnu s popelem se podle něho postaral syn Hanky Petr, který se rozhodne, jak s ní naložit.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Herec nakonec prozradil, že se chce proti koronaviru naočkovat a předem se poradil s odborníkem. Krampol dodal, že má problémy s průduškami, takže je to nutnost.

PSALI JSME: HEREC KOPTA SI SPLNIL DĚTSKÝ SEN A PRACUJE ŘIDIČEM AUTOBUSU: POPSAL S ČÍM SE V NOVÉ PRÁCI POTÝKÁ

PŘIPOMÍNÁME: “BEZ NOUZOVÉHO STAVU SE NEOBEJDEME”: JAN HAMÁČEK PROMLUVIL O SOUČASNÝCH OPATŘENÍCH PROTI KORONAVIRU

Share