“Bez nouzového stavu se neobejdeme”: Jan Hamáček promluvil o současných opatřeních proti koronaviru

Ministr vnitra Jan Hamáček byl 20.ledna na jednání Ústředního krizového štábu, během kterého promluvil, proč se Česko nemůže obejít bez nouzového stavu a bez současných opatřeních proti covidu.

Jan Hamáček/Zdroj: youtube.com

Podle jeho slov, rozvolnění opatření v nejbližší době nebude, protože bez nich budou mít velký problém zdravotníci. “Bez nouzového stavu se neobejdeme,” řekl Hamáček, který je jistý, že po ukončení nouzového stavu vláda zruší všechna opatření proti koronaviru, což přivede již k nové vlně epidemie.

Hamáček také uvedl, že ostatní státy opatření ve dnešní době jenom zpřísňují, a berou celou situaci moc vážně. Podle něho, prvním krokem pro rozvolňování opatření se stane vyprazdňování nemocnic, protože v nich i dodnes je velmi omezený počet míst.

Jan Hamáček/Zdroj: youtube.com

Hamáček také řekl, že rezervační systém očkováni bude teď fungovat jinak. Podle jeho slov, každý, kdo podá zadost na vakcinaci, nebude muset čekat u počítače na volný termín. Teď všichni budou informováni automaticky.

Podle Hamáčka, vakcína je dnes jediným způsobem, jak lidstvo se muže zbavit od koronaviru. Kvůli tomu vláda doporučuje všem si nechat naočkovat.

Jan Hamáček/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „NENÍ DŮVOD K RAZANTNÍM ROZVOLŇOVACÍM OPATŘENÍM“: JAN HAMÁČEK UVEDL, ŽE ČESKO BUDE JEŠTĚ NĚJAKOU DOBU V PÁTÉM STUPNI

PŘIPOMINAME: MAJITELÉ HOSPOD CHTĚJÍ OTEVŘÍT SVÉ PODNIKY JAKO BUŇKY POLITICKÝCH STRAN: HAMÁČEK VARUJE PŘED PORUŠOVÁNÍM VLÁDNÍCH OPATŘENÍ

Share