“Nařídil odposlouchávání mého nejbližšího okolí, a tedy i mě“: Miloš Zeman otevřeně sdělil své podezření ohledně odposlechu

Prezident Miloš Zeman nedávno svěřil, že dosavadní ředitel Bezpečnostní informační služby (BIS) Michal Koudelka několik let předtím přikázal odposlouchávat lidí, kteří Zemana obklopují. O tom informuje web zpravy.aktualne.cz.

Miloš Zeman/Zdroj: youtube.com

Portálu blesk.cz hlava státu Miloš Zeman svěřil, že on má podezření, že i jeho osobní soukromé hovory byly odposlouchané, protože ani on nemá telefon, který by my umožnil volat bez odposlechů.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

Zeman uvedl, že jeho zdroj pracuje právě v BISu, a on mu prozradil, jaké cíle má tato složka. “Pan Koudelka nařídil odposlouchávání mého nejbližšího okolí, a tedy i mě,“ tvrdí prezident.

Miloš Zeman/Zdroj: youtube.com

Zeman šel do detailu a prozradil, že v té době oslovil premiéra České Republiky, který odposlechy jeho a jeho nejbližšího okolí zastavil.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

Následně ale Zeman znovu zjistil, že se to nezastavilo. “Z útrob BIS jsem se opět dozvěděl, že odposlechy pokračují,“ nechal se slyšet hlava státu.

PSALI JSME: MILOŠ ZEMAN KRITIZOVAL NATO KVŮLI ODCHODU Z AFGHÁNISTÁNU: ČÁST OPOZICE S JEHO KRITIKOU ALE ROZHODNĚ NESOUHLASÍ

ČTĚTE TAKÉ: MILOŠ ZEMAN UVEDL, ŽE HODLÁ BRZY ZVEŘEJNIT VÝHRADY VŮČI MICHALU KOUDELKOVI: PODLE NĚJ BY KONTRAROZVĚDKA MĚLA VYKONÁVAT FUNKCE, KTERÉ MÁ DEFINOVANÉ ZÁKONEM

Share