“Na to jsem alergická”: Bára Basiková prozradila, kde hledá nového partnera

58letá česká zpěvačka Bára Basiková kvůli koronavirové pandemii ztratila svou práci, kvůli tomu musí ve dnešní době pracovat v dětském domově. Pandemie jí ale udělala další problém, protože kvůli ní nemůže najít nového partnera.

Bára Basiková měla tři manželství, ale žádné z nich bohužel nevyšlo. Naposledy měla vztah s Petrem Polákem, kterému porodila syna Theodora, ale před dvěma lety se s ním rozvedla.

Bára Basiková/Zdroj: youtube.com

Naposledy zpěvačka měla nějaký vztah v loňském lednu, který bohužel moc dlouho nevydržel. Ale potom do světa přišla nečekaně koronavirová pandemie, kvůli které Bára nemůže najít novou lásku, protože většinu svého času tráví doma.

Bára je bez partnera už více než rok, a kvůli tomu na svém blogu napsala, že se rozhodla ho najít pomoci seznamky, což jí hodně zklamalo. Na svém profilu v seznamce přidala falešnou fotografii, protože nechtěla, aby jí někdo poznal.

Bára Basiková/Zdroj: youtube.com

Velké množství mužů jí začali psát stovky zpráv, ale žádná z nich nebyla pro zpěvačku normální. Podle jejich slov, v její věkové kategorii jsou jenom starci, kteří mají na sobě kostkované košile a také šedé vlasy.

“Píšou nesmysly a v každým slově hrubka. Na to jsem alergická. Tohle nedám,” napsala známá zpěvačka, která i pomoci internetu nemůže najít svou lásku.

Bára Basiková/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: HELENA VONDRÁČKOVÁ ODHALILA SVÉ SOUKROMÍ: ZPĚVAČKA UKÁZALA TROCHU SVÉHO DOMOVA A POCHLUBILA SE, ŽE DOSTALA DALŠÍ OCENĚNÍ

PŘIPOMINAME: FRANTIŠEK NEDVĚD SE PO LÉČBĚ HODLÁ ZNOVU OŽENIT: ZPĚVÁK PROZRADIL, KDY A S KÝM TO BUDE

Share