“Asi dva dny to bylo nervózní”: David Koller promluvil o své prodloužené dovolené s manželkou

60letý muzikant a frontman kapely Lucie David Koller se svou manželkou Annou před několika týdny odjeli na dovolenou na Madeiře, kde měli líbánky. Bohužel kvůli koronaviru museli tam zůstat na delší dobu, než plánovali.

David Koller se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

Covid udělal pro známého zpěváka velký problém, protože na dovolenou odjel jen se svou manželkou, a svého syna, kterému je 1,5 roku nechali u babičky v Česku.

Koller portálu Showtime prozradil, že před odletem na Madeiře udělal dva testy, které ukázaly, že covid nemá. Podle jehož slov, po příletu na ostrov měl rýmu a trochu kašlal. Zpěvák byl jistý, že se proste nachladil, a kvůli tomu žádné další testy nedělal.

David Koller se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

O tom, že mají koronavirus partneři se dozvěděli na letišti, kde udělali další testy. Kvůli tomu pár se vrátil do hotelu, ve kterém dva týdny musel strávit karanténu.

Pár plánoval odletět na dovolenou jenom na týden, ale zůstal na krásném ostrově na celých tři týdny. “Asi dva dny byly takový nervózní, když jsme zjistili, že nemůžeme domů a vyřídit to s děckem a tak,” řekl David, kterého karanténa hodně překvapila. Zpěvák se také přiznal, že celé dva týdny se svou manželkou nic nedělal, protože měl trochu náročný průběh nemoci.

David Koller se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: HELENA VONDRÁČKOVÁ ODHALILA SVÉ SOUKROMÍ: ZPĚVAČKA UKÁZALA TROCHU SVÉHO DOMOVA A POCHLUBILA SE, ŽE DOSTALA DALŠÍ OCENĚNÍ

PŘIPOMINAME: FRANTIŠEK NEDVĚD SE PO LÉČBĚ HODLÁ ZNOVU OŽENIT: ZPĚVÁK PROZRADIL, KDY A S KÝM TO BUDE

Share