František Nedvěd se po léčbě hodlá znovu oženit: zpěvák prozradil, kdy a s kým to bude

Zpěvák a kytarista František Nedvěd už ukončil léčbu ozařováním, rozhodně to nebylo lehké. Ale je rád, že se mu už vrátil hlas. Kromě toho také prozradil, že už plánuje svatbu. Řekl to pro Blesk.cz.

Léčba rakoviny plic byla rozhodně těžká. Nyní se cítí často velmi unavený. Ale je rád, že se k němu vrátil hlas a může se zase snažit zpívat.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Portálu Blesk.cz řekl, že rozhodně chemoterapie byla lehčí než ozařování. Ale naštěstí už 30 ozařování zůstalo v minulosti. Zároveň si ale nechce stěžovat.

„A navíc, já se budu znovu ženit!“ řekl František Nedvěd pro Blesk. Ale hned dodal a vysvětlil, že mluví o své manželce Marii.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Za dva měsíce budou mít zlatou svatbu, tak se znovu chtějí vzít na Staroměstské radnici.

Muzikant také prozradil, že po této léčbě má ještě problémy s chutí. Zatím má chuť na zeleninu a ovoce, ale jeho tělo stále potřebuje bílkoviny, takže se nutí jíst například maso.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Teď se snaží, aby jeho porce byly menší. Potřebuje ale dát svému tělu vše potřebné k regeneraci.

Přesto zatím nemůže dělat nic těžkého, za prvé mu to lékaři zakázali a za druhé na to ještě nemá dost síly. Hodně síly jeho tělo vynaložilo při ozařování.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Za šest týdnů bude muset přijít na kontrolu k lékaři. Pak už bude vědět, zda jeho léčba skončila úplně a zda byla tato nemoc odstraněna.

PSALI JSME: “NA STARÁ KOLENA BUDU PÓZOVAT JAKO KRÁLOVNA SEDMI MOŘI”: DAGMAR HAVLOVÁ SE POCHLUBILA FANOUŠKŮM PŘEKVAPUJÍCÍM VIDEÍM

PŘIPOMÍNÁME: KDY BUDOU RESTAURACE ZNOVU OTEVŘENY: PETR ARENBERGER PŘIPUSTIL, KDY BY SE TO MOHLO STÁT, ALE RADEK KAŠPÁREK DOUFÁ, ŽE TO BUDE PROMYŠLENÝ KROK

Share