Na sociálních sítích Andreje Babiše se objevilo nové předvolební video: premiér proti davu, který vítá migranty

Předseda vlády a šéf hnutí ANO Andrej Babiš se rozhodl ukázat lidem další předvolební video. Premiér řekl, že bude bránit Českou republiku před nelegálními migranty, bude bránit důchody atd. Do voleb zbývají dva týdny. Informuje o tom web Echo24.cz.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Na začátku videa, které se objevilo na sociálních sítích premiéra, stojí dav lidí, kteří drží v rukou cedulky. Na těch cedulkách je napsáno „Uprchlíci vítejte“, „Ať o nás rozhoduje Brusel“, či „Zrušit auta“.

Andrej Babiš říká, že bude bránit voliče před podobnými lidmi. Pravděpodobně tento dav symbolizuje politické konkurenty, možná údajně šlo o příznivce Pirátské strany.

Předseda vlády navíc v poslední době používá podobnou rétoriku i v příspěvcích na sociálních sítích. Napsal například, že nepředají svrchovanost ČR Evropskému parlamentu.

Andrej Babiš navíc hovořil o tom, že je odpůrcem toho, aby byl v Česku zakázán prodej aut se spalovacím motorem. Přesto premiér dříve podporoval zelenou evropskou legislativu.

V souvislosti s migrací řekl, že migranti, kteří chtějí žít v Evropě by se měli naučit jazyk a pochopit základní hodnoty a respektovat je.

PSALI JSME: VOJTĚCH PROMLUVIL O ZRUŠENÍ VŠECH PROTIEPIDEMICKÝCH OPATŘENÍ JAKO V DÁNSKU: ČESKO ALE MUSÍ SPLNIT JEDNU DŮLEŽITOU PODMÍNKU

PŘIPOMÍNÁME: DOMINIKA GOTTOVÁ PROMLUVILA O MOŽNÉM NÁVRATU DO ČESKA: VYSVĚTLILA DŮVODY, PROČ TAKOVÉ ROZHODNUTÍ MŮŽE UČINIT

Share