Na sociálních sítích Andreje Babiše se objevil krátký a tajemný příspěvek: ale pro lidi to vypadalo dost směšně, reakce byla bouřlivá

Na sociálních sítích předsedy vlády Andreje Babiše byl zveřejněn velmi krátký a velmi tajemný příspěvek. Pro mnoho uživatelů sociálních sítích to však vypadalo dost legrační nebo zábavné. Informuje o tom web Novinky.cz.

„Zítra řeknu pravdu,“ prohlásil Andrej Babiš na svých sociálních sítích. Vypadalo to divně, takže mnoho lidí si myslelo, že účty premiéra někdo hacknul.

Anonymní zdroj z okolí předsedy vlády však uvedl pro Novinky.cz, že se nic takového nestalo. Vypadá to, že premiér skutečně hodlá v pátek říct něco důležitého, ale nikdo netuší, co přesně.

V komentářích se začalo spekulovat, co přesně by Andrej Babiš mohl říct. Spousta lidí si z toho začala také dělat legraci.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Například jeden komentátor se zeptal, zda v pátek bude první duben. Jiný napsal, že konečně se to stane po tolika letech čekání.

Část lidí to také vnímala tak, že premiér prý celou dobu lhal a je konečně připraven říct pravdu. Tak například další člověk žertoval, že dělat něco poprvé je vždy těžké.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Někdo požádal o bližší informace, aby mohl to uslyšet nebo uvidět, protože to bude vzácný případ. Ale někteří lidé se nad tím zamysleli z logického a filozofického hlediska.

„Jelikož dnes ještě lžete, tak i tohle tvrzení je nepravda… Autor tak zastává stanovisko, které zároveň vyvrací,“ napsal komentátor Jan Kaška.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

„U normálních lidí se to nemusí takhle dopředu avizovat. Ale chápu, že aspoň pro sebe si musíte dělat poznámky, abyste se ve svých lžích vyznal,“ napsal Benjamin Roll, předseda spolku Milion chvilek pro demokracii. Je dlouhodobým kritikem Andreje Babiše.

PSALI JSME: POSLANCI VE ČTVRTEK PROJEDNÁVALI VYTVOŘENÍ VYŠETŘOVACÍ KOMISE: LUBOMÍR VOLNÝ VZAL SLOVO A MLUVIL TÉMĚŘ DVĚ HODINY

PŘIPOMÍNÁME: «TEĎ JE TO SUPERHDINKA»: PETR LEITGEB NASPAL SLOVA VDĚKU A UZNÁNÍ PRO SVOU MANŽELKU NIKOL ŠTÍBROVOU NA INSTAGRAMU

Share