„Na co teď budeme žít“: Tchyně mě prosila, abych se vrátila k jejímu synovi

Můj život byl vždy dost zajímavý: musela jsem pracovat na několika pracích, abych se uživila. Snažila jsem se však z této složité situace dostat.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Ještě před rokem jsem žila s manželem, který tehdy pracoval v běžné továrně. Manžel si každý měsíc vydělal 15 tisíc, když já jsem dostávala třikrát tolik.

Ale z mé strany nikdy nebyly výtky, protože jsem byla vždy na jeho straně a respektovala jsem ho především jako muže.

Peníze / Ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Manželova maminka pak těžce onemocněla, kvůli čemuž potřebovala drahé léky. Aby si mohla dít do pronájmu vlastní byt a získat více peníz, musela se k nám nastěhovat.

Těch peněz však bylo málo. A manžel nechtěl dívat matce peníze ze svého platu, protože je utrácí na posezení s přáteli po práci. Navíc začal hodně pít, což také nebylo vůbec levné.

Alkoholik / ilustrační foto/ Zdroj: zen.yandex.ru

Tak jsem začala kupovat tchyni léky. Všechno se zhoršilo, když byl manžel propuštěn z práce, kvůli čemuž začal častěji pít. Nechtěla jsem to tolerovat a vyjádřila jsem mu veškerou nespokojenost.

Pod vlivem alkoholu řekl, že za všechno můžu právě já, a pak mě prostě vyhodil z našeho bytu. Tchyně byla takovým chováním syna šokována, protože jsem to já, kdo jí platil léky a plně je zajišťovala. Teď oba nevědí, co mají dělat, a já se vracet nehodlám.

PSALI JSME: BYL JSEM POD POSTELI, ABYCH SVOU MANŽELKU PŘEKVAPIL, ALE NÁHODNĚ JSEM ZJISTIL OHROMUJÍCÍ PRAVDU

PŘIPOMÍNÁME: MATKA MANŽELKY DALA SVŮJ BYT STARŠÍMU SYNOVI, ALE SAMA SE PŘESTĚHOVALA NA CHALUPU

Share