Kauza kolem premiéra Babiše a jeho syna: Babiš mladší bude muset jednat s policii ohledně 3 roky starého případu

Syn předsedy české vlády Andreje Babiše, Andrej Babiš mladší, v poslední době řeší případ, kvůli kterému musí jednat s tuzemskou policii. O tom informuje na svých webových stránkách portál Seznam Zprávy.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

Podle dostupných informací, Babiš mladší již delší dobu v České Republice nežije, trvalé pobývá ve Švýcarsku, a proto kauza dosud není vyřešená. Premiérův syn bude muset místní policii vypovídat kvůli svému údajnému zavlečení na Krym.

Andrej Babiš mladší/Zdroj: youtube.com

Ze Švýcarska Babiš mladší přijel na konci prvního letního měsíce, a důvodem cestu nebyly pracovní či rodinné záležitosti, ale to, že chtěl pomoci obcím na jižní Moravě, které dosud se snaží vrátit život do svých koleji po silnému tornádu.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

V zimě roku 2018 navíc, podle zjištění novinářů, poslal policii elektronické dopisy, ve kterých se přiznal, že byl unesen kvůli kauze dotace pro farmu Čapí hnízdo. Aktuálně nynější premiér Andrej Babiš a jeho tehdejší poradkyně jsou obviněni kvůli tomuto případů.

Andrej Babiš mladší/Zdroj: youtube.com

Po tomto zjištění byl zveřejněn další článek, kde syn premiéra ČR uvedl, že ho manžel jeho lékařky nedobrovolně dovezl na Krym. Sám premiér vlády tento příběh pojmenoval za nepravdivý a sdílel, že jeho syn trpí psychickými poruchy.

PSALI JSME: „VŽDYCKY SE VRACÍ PŘED VOLBAMI, ABY MĚ TO POŠKODILO“: ANDREJ BABIŠ PROHLÁSIL, ŽE KAUZA ČAPÍ HNÍZDO JE VYMYŠLENÁ

ČTĚTE TAKÉ: TŘI ZE ČTYŘ NAKAŽENÝCH JSOU NEOČKOVANÉ: LIDÉ S DOKONČENÝM OČKOVÁNÍM SE ALE NECHAJÍ TESTOVAT POUZE V PŘÍPADECH, KDY MAJÍ JASNÉ PŘÍZNAKY

Share