“Myslím si, že stárnout se dá s grácii”: Kristina Kloubková ukázala fanouškům, jak vypadá nenalíčená

44letá moderátorka Kristina Kloubková se považuje za jednou z nejkrásnějších moderátorek v České republice. Vždy zpravodajství na Nově moderuje s úžasným make-upem, ale ve dnešní době se rozhodla ukázat se svým příznivcům na sociálních sítích nenalíčenou.

Kristina Kloubková/Zdroj: instagram.com

Na rozdíl od svých kolegyň, známá moderátorka se moc často sděluje na Instagramu fotografii bez make-upu. Podle ní, přirozená krása je nejlepší.

“Myslím si, že stárnout se dá s grácií. Krásná je podle mě každá žena, která se věnuje i sama sobě, je přirozená a zdobí ji vějířky vrásek od smíchu,” uvedla moderátorka.

Kristina je jistá, že každé ženě sluší jenom vrásky od smíchu, žádné ostatní vrásky, které se objevují na tváři kvůli zlozvykům ženám ale nesluší. Kristina napsala, že stárne, ale je ráda.

Velké množství fanoušků napsalo, že moderátorka je velmi krásná i bez make-upu. Kristina je ve dnešní době nalíčená jenom při práci. Podle jejich slov, řídí se pravidlem, že nikdy nechodí spát neodlíčená.

Kristina Kloubková se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MODERÁTOR LIBOR BOUČEK SDÍLEL DOJEMNOU ZPRÁVU, KTEROU SPOLEČNĚ S MANŽELKOU NĚKOLIK MĚSÍCŮ TAJILI: „TOHLE CHCI NAPSAT JAKO NEJUPŘÍMNĚJŠÍ VYJÁDŘENÍ OBDIVU A FASCINACE“

PŘIPOMINAME: “POMÁHÁME TĚM, KTEŘÍ ZA NÁS SLOUŽILI”: JAKOU ČÁSTKU V RÁMCI AKCE DOBRODEN DAROVAL ZNÁMÝ MODERÁTOR LEOŠ MAREŠ

Share