Muž utratil 400 dolarů, aby zjistil příčinu kulhání svého psa: Odpověď veterináře ho zasáhla

Naše oblíbená zvířata nás vždy překvapí. Russell Jones z Londýna to nedávno pochopil sám, a to vlastní peněženkou, když šel k veterináři se svým psem Billym. Chudák z nějakého neznámého důvodu začal kulhat, ale zkušený specialista rychle pochopil, o co jde.

Billy/Zdroj: youtube.com

Podle Russella, když Billyho kulhání za pár dní neprošlo, měl strach a šel k veterináři. Majitel s jistotou věděl, že nedošlo k žádným nehodám, pes se neměl kde zranit.

Russell Jones a Billy/Zdroj: youtube.com

To však je horší, znamená to, že příčina je uvnitř, něco neznámého a nebezpečného! Muž na veterině nechal 400 dolarů, zaplatil za rentgenové záření a další testy, ale odpověď lékaře ho šokovala – pes je zcela zdravý! A kulhá, protože chce. Přesněji řečeno, pes napodobuje kulhání, napodobuje majitele!

Ukázalo se, že Billy je v pořádku, ale vidí, že není v pořádku jeho pán, a tak se s ním snaží být solidární! Takové chování není ve skutečnosti neobvyklé. Domácí mazlíčci často předstírají, že jsou nemocní, aby získali několik privilegií, ale v tomto případě to pes udělal pouze ze soucitu majitelovi.

PSALI JSME: TOULAVÝ PES SI UVĚDOMIL, ŽE POTŘEBUJE POMOC: SÁM DORAZIL NA VETERINÁRNÍ KLINIKU

ČTĚTE TAKÉ: MAJITELÉ CHTĚLI NECHAT USPAT SVOU KOČKU: KDYŽ ALE VETERINÁŘ ZJISTIL PRAVÝ DŮVOD, OKAMŽITĚ JE VYHNAL Z KLINIKY

Share