Muž si stěžoval na bolesti žaludku a šel do koupelny: Překvapil svou přítelkyni, když odcházel s dítětem

Obyvatel Spojených států šel do koupelny, když začal pociťovat silné bolesti břicha, a bylo nutné jít do nemocnice. Ale chlap nevěděl, že po několika chvílích bude držet dítě, které sám porodil. A to je ten pravý případ, kdy máma je táta a táta je máma.

Nino/Zdroj: medialeaks.ru

Nino je 27letý chlapec z New Yorku. Před čtyřmi lety potkal svou milenou – 22letou Jocelyn. Od té doby byl pár nerozlučný a žije spolu. Asi před dvěma lety však jeden incident jednou provždy změnil život milenců. V ten den si Nino stěžoval na podivné křeče v žaludku.

“Myslel jsem, že jen umírám – bolest byla tak silná. Pak jsem šel do koupelny v domnění, že potřebuji na záchod. Brzy jsem si začal uvědomovat, že budu mít dítě,“ řekl Nino.

Nino s partnerkou/Zdroj: medialeaks.ru

Bolest v žaludku se byla porodní kontrakce, ale Nino nemohl uvěřit, že byl celou tu dobu v zajímavém stavu a nevšiml si to. A samotné těhotenství pro Nino bylo nemyslitelné, protože on a jeho milovaná mění pohlaví mnoho let.
Nino začal měnit pohlaví od ženy k muži, když mu bylo 18 let. V době, kdy začal mít porodní kontrakce, používal hormony sedm let. Jocelyn přechází z muže na ženu a je na hormonech pět let. Vzhledem k tomu, že oba užívali hormonální léky, nedokázali si ani představit, že Nino bude moci otěhotnět.

Nino a dítě/Zdroj: medialeaks.ru

Nino porodil donošeného chlapce jménem Julian. Muž byl ohromen tím, že si během celého těhotenství nevšiml žádných příznaků, které se u žen obvykle vyskytly, včetně zvětšení břicha.

Jocelyn a dítě/Zdroj: medialeaks.ru

Nyní je pár šťastný a velmi miluje svého syna, který pro ně byl velkým překvapením. Milenci se však bojí odsouzení, kterému může v budoucnu čelit dítě, že je synem svých rodičů, kde otec je matka a matka je otec. Ale navzdory nejistotě ohledně budoucnosti Nino říká, že je nyní šťastnější, než kdy jinde.

ČTĚTE TAKÉ: „PORODILA JSEM TĚ A TY MI TEĎ DLUŽÍŠ“

PSALI JSME: 53LETÁ MATKA A 31LETÁ DCERA PORODILY SESTRY S ROZDÍLEM POUHÝCH NĚKOLIKA TÝDNŮ

Share